Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
16 kwietnia 2013

Leszek Miller zjechał na dół kopalni Zofiówka

Leszek Miller zjechał na dół kopalni ZofiówkaZobacz więcej zdjęć
fot. Jerzy Lis

Leszek Miller odwiedził w poniedziałek Jastrzębie-Zdrój, gdzie zjechał na dół kopalni Zofiówka. Później udał się do Rybnika, gdzie wspierał kandydata na Senatora z ramienia SLD.

Celem podróży byłego premiera Polski, Leszka Millera, był Rybnik, gdzie miał wesprzeć Krzysztofa Sajewicza w nadchodzących wyborach do Senatu. Wcześniej jednak odwiedził jastrzębską kopalnię.

- Dobrze byłoby gdyby posłowie zjechali, popatrzyli i porozmawiali z ludźmi, którzy wykonują ciężka pracę w sumie za niewielkie pieniądze - powiedział Leszek Miller.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Konwencja programowa SLD - nauka, ekonomia i komunikacja Konwencja programowa SLD - nauka, ekonomia i komunikacja

Zorganizowali pomoc dla poszkodowanych przez nawałnicę Zorganizowali pomoc dla poszkodowanych przez nawałnicę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (22)
były wyborca18.04.2013 23:31

Ordynacja wyborcza jest tak skonstruowana, że nawet jak oddam głos z danej partii na kogoś kogo szanuję lecz on bedzie na dole listy TO I TAK DO DE FACTO ODDAM GŁOS NA TEGO GOSCIA Z DANEJ PARTII KTÓRY JEST NA WIERZCHOŁKU LISTY - CZYLI TEGO KTÓRY OD WIELU WIELU LAT JEST U WŁADZY - JESLI SIE MYLE TO NIECH MNIE KTOS POPRAWI

Do Słowik17.04.2013 22:01

Jak zwykle. Winni są żydzi, prawosławni, komuchy, itp. tylko nie my sami. Dlaczego wyborcy są bezmyślni i wybierają słuchając kandydatów do sejmu bredzących i świadomie kłamiących. Wyborcy to też żydzi ?
Jesteśmy krajem na dorobku. Nie da się w 25 lat zrobić tego co zrobiły kraje zachodnie w ponad 50 lat po wojnie. Zamiast zrzucać winę na inne nacje zacznij myśleć kogo wybrać i punktuj tych, którzy kłamstwem chcą się przypodobać wyborcom. Skutek tego jest znany nam od pierwszych wolnych wyborów. Myśleć, myśleć i sprawdzać kandydatów na ciepłe stołki w sejmie a nie zrzucać winę na wszystkich dookoła byle nie na swoją bezmyślność.

słowik17.04.2013 6:58

Ech BAŚKA,Baśka.Dzisiejsza lewica to 80% żydzi z Polskimi nazwiskami z Millerem i Kwaśniewskim na czele, duży procent z nich to dzieci zbrodniarzy stalinowskich z UB i SB.Karierowicze i nieroby od urodzenia.Kiedy byli u władzy po Suchockiej to mieli okazję zaprzestać haniebnej wyprzedaży Polskich zakładów pracy za pół ceny albo i niżej.To prawda że PO i PIS to są bandy które skłócają Polaków, ale ''do cholery jasnej'' nie wybielaj tej bandy z SLD!!!!!!To samo się tyczy RUCHU ŚCIERWOKOTA

Jerzy16.04.2013 22:43

Zabawna walka o wyborców. Należy patrzeć co realnie proponuje SLD. Co z ich obiecanek są w stanie wprowadzić. Wycieczka na dół kopalni to ciekawa wycieczka i nic więcej.
Lewica pod wodzą Leszka Millera pokazała co potrafi. Były premier nie poprawił nam warunków. Za to dopuścił do afer i kombinacji kolesiów z dawnego PZPR i SB. Teraz mamy bardzo trudne czasy i nie zawsze z winy PO, jak by to chcieli widzieć zaćmieni nienawiścią do wszystkich przeciwnicy. Na tym chcą coś ugrać stojący dotychczas z boku. Jakoś nie wierzę całej lewicy łącznie z byłym prezydentem dalej chorym na tą dziwna chorobę. Takiego mieć we władzach kraju, to strach.

Baśka16.04.2013 20:59

Och ludzie jakim wy jesteście zacofanym i pełnym nienawiści narodem. To przecież nie SLD podniósł wiek emerytalny, to przecież nie SLD gardzi ludzmi pracy, to przecież nie SLD chce zabrać przywileje ludziom pracującym w najdrudniejszych warunkach. Przecież to że jesteśmy zmuszani do pracy aż do śmierci to zasługa wszech panującego Donalda Tuska i jego świty, to Platforma Obywatelska z pogardą odnosi się do ludzi ciężko pracujących, to obecna władza dba o interesy najbogatszych okradając szarego obywatela poprzez podatki, To przecież PO wraz z PiSem skłocili i nadal skłócają nasz naród, to PO i PiS sprawiają że brat bratu wilkiem. Opamiętajcie się wreszcie póki jeszcze nie jest za pózno, bo nie daj Boże ale jeszcze dalej trwająca wojna polsko-polska wywołana przez PO i PiS może doprowadzić do wyniszczenia polskiego narodu. Przypomnijcie sobie ludzie, że to właśnie SLD wyprowadzało nasz kraj już 2 razy z g....a do jakiego doprowadziły rządy AWS-u i Jerzego Buzka czyli rządy prawicowe.

Gość16.04.2013 20:22

No w końcu zobaczy jaka to robota i podniesie wiek emerytalny do 70 lat

Gość16.04.2013 18:49

Co to za pan, ten brudas, aaa coś go kojarze, to tak teraz zeszedł na psy.

Pokaż wszystkie opinie (22)