Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
16 kwietnia 2013

Dziś na drogach będą wzmożone kontrole

Dziś na drogach będą wzmożone kontrole
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

We wtorek ruszyła akcja "Prędkość". Celem operacji jest poprawienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym i sprawdzenie jak z przestrzeganiem prędkości radzą sobie kierowcy.

Akcja prowadzona jest na całym Śląsku i biorą w niej udział policjanci z całego województwa. Więcej kontroli drogowych będzie można zauważyć nie tylko na terenie naszego miasta, ale także poza nim.

Mundurowi wykorzystywać będą wszelkie dostępne urządzenia do pomiaru prędkości. Na drogi ruszą m.in. samochody wyposażone w wideo rejestratory. Policjanci będą zwracać uwagę nie tylko na prędkość, z jaką poruszają się samochody, ale także stan trzeźwości kierowców, wyposażenie samochodu, wymagane dokumenty czy sposób przewożenia dzieci i zapięcie pasów przez pasażerów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!