Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
16 kwietnia 2013

Ulicą Cieszyńską można jechać tylko 30 km/h

Ulicą Cieszyńską można jechać tylko 30 km/h
fot. Justyna Zguda / jastrzebieonline.pl

Z powodu dziur w drodze, Miejski Zarząd Dróg ustawił na ulicy Cieszyńskiej znak ograniczający prędkość. To tymczasowe oznakowanie i jeszcze nie wiadomo, kiedy będzie można jeździć z normalną prędkością. 

Znak ograniczający prędkość do 30 km/h pojawił się na ul. Cieszyńskiej około półtora tygodnia temu. Zostanie usunięty kiedy wykonane zostaną prace mające na celu naprawienie nawierzchni drogi.

- Na ulicy Cieszyńskiej wykonana zostanie nakładka asfaltowa. Prace obejmą frezowanie istniejącej nawierzchni i położenie nowej warstwy mineralno-asfaltowej - tłumaczy rzecznik Urzędu Miasta, Katarzyna Wołczańska.

Ulica Cieszyńska była już remontowana w trakcie minionej zimy. Największe dziury uzupełniono masą na zimno. Były to jednak tylko działania doraźne. Dopiero teraz asfaltownie rozpoczynają prace i będą mogły przystąpić do właściwych robót. Prace rozpoczną się po zakończeniu przetargu, którego termin nie jest jeszcze znany.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Trwa budowa chodnika przy ul. Cieszyńskiej Trwa budowa chodnika przy ul. Cieszyńskiej

 Wypadek na Cieszyńskiej. Człowiek zakleszczony w samochodzie Wypadek na Cieszyńskiej. Człowiek zakleszczony w samochodzie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (44)
Gość19.04.2013 23:38

czemu tam jest napisane wyboje jak tam sa dziury czy w urzedzie sa ludzie bez szkoly

lina19.04.2013 17:27

Kiedy ten slalom? Jakiś termin? Przyjadę!

Gość18.04.2013 15:45

Najlepszy jest znak umieszczony na Cieszyńskiej od strony Piłsudskiego, gdyż obowiązuje przez 100m do skrzyżowania na garaże na Wielkopolskiej.

Cojaturobie18.04.2013 12:20

Pamiętajcie że przy takim znaku nie możecie liczyć na odszkodowanie w przypadku uszkodzenia swojego pojazdu.

Jerzy17.04.2013 21:51

Najgłupszy pomysł urzędu miasta. Ten kto to wymyślił i czas dochodzenia do tego pomysłu, zasługuje na wyróżnienie. Powinien zostać odznaczony "Debil roku". Nagrodzą rzeczową powinno być natychmiastowe wyrzucenie z pracy. Jest to nagroda dla współpracowników. Przestaną się bać że się zarażą tym debilizmem.

hej17.04.2013 20:27

Cieszyńska nie jest zła, nadaje się tylko do generalnego remontu, bo jeżździć sie po niej nie da, chyba, ze ktoś ma samochód terenowy.

SJZ 6517.04.2013 18:45

Cieszyńska wcale nie jest zła. Dla tych którzy twierdzą inaczej http://fishki.pl/fishka,Tymczasem-w-Irlandii,44619.html 

Pokaż wszystkie opinie (44)