Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
16 kwietnia 2013

Rusza Jastrzębskie Miasteczko Zawodów

Jastrzębskie Drogowskazy Kariery organizują już po raz drugi Jastrzębskie Miasteczko Zawodów. Akcja skierowana jest przede wszystkim do uczniów szkół gimnazjalnych.

Spotkanie odbędzie się 29 kwietnia w Zespole Szkół nr 6. Gimnazjaliści biorący w nim udział dowiedzą się, jaki jest praktyczny wymiar kierunków objętych ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych z Jastrzębia. Szkoły prezentować będą swoją ofertę i przekonywać uczniów, że po zakończeniu edukacji w ich szkole można liczyć na zatrudnienie.

Dodatkowo w dniach 27 i 30 kwietnia odbędą się dni otwarte Zespołu Szkół nr 6.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uczniowie ZS nr 6 podbili Kanadę Uczniowie ZS nr 6 podbili Kanadę

Technikum z ZS nr 6 najlepsze na Śląsku Technikum z ZS nr 6 najlepsze na Śląsku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!