Jastrzębski Węgiel z brązowym medalem!

• Jastrzębski Węgiel z brązowym medalem!
Więcej zdjęć:
Zobacz więcej zdjęć

W czwartym meczu o trzecie miejsce PlusLigi siatkarze Jastrzębskiego Węgla pewnie pokonali Delectę Bydgoszcz 3:0. Brązowy medal trafił w ręce jastrzębian!

Mecz rozpoczął się lepiej dla gospodarzy. Dobrze funkcjonujący blok oraz as serwisowy Tischera pozwolił objął prowadzenie przed pierwszą przerwą techniczną. Bydgoszczanie jednak próbowali nadrobić straty i doprowadzili do remisu 12:12. Do drugiej przerwy zawodnicy Lorenzo Bernardiego zdołali jednak odzyskać prowadzenie. Set zakończył atak Michała Kubiaka.

Na początku drugiej odsłony lepiej radzili sobie bydgoszczanie. Najpierw to gospodarze objęli prowadzenie, ale po pierwszej przerwie technicznej zespół Delecty Bydgoszcz wyszedł na prowadzenie (8:10). Pomarańczowi zdołali jednak jeszcze przed drugą przerwą wyjść na pewne prowadzenie 16:11. Emocje po stronie gości dały się we znaki - Antiga otrzymał żółtą kartkę od sędziego. Jastrzębianie nie zmarnowali dobrej passy i wygrali set 25:17.

Kibice nie mogli narzekać oglądając trzecią partię spotkania. Jastrzębianie od początku grali konsekwentnie co przełożyło się na wynik (8:3). Bydgoszczanie próbowali przeszkodzić swoim rywalom, ale rozpędzeni siatkarze Jastrzębskiego Węgla byli nie do zatrzymania. Jastrzębianie wypracowując sobie bezpieczną przewagę wygrali ostatni set 25:14 i tym samym zdobyli brązowy medal PlusLigi.

Jastrzębski Węgiel - Delecta Bydgoszcz 3:0 (25:17, 25:17, 25:14)

Jastrzębski Węgiel: Łasko, Tischer, Bontje, Holmes, Kubiak, Gierczyński, Wojtaszek (libero) oraz Malinowski, Violas

Delecta Bydgoszcz: Konarski, Masny, Jurkiewicz, Wrona, Antiga, Wika, Bonisławski (libero) oraz Lipiński, Wieczorek, Waliński

Opinie (25)
Kania18.04.2013 19:08

Jak Kubiak"gwiazdorek" ma kibic za nic to lepiej niech przejdzie do innego klubu bo teraz to wszyscy będa na niego gwizdali a nie tylko 10% hali!

ujt18.04.2013 8:48

Niby kibice zaczęli a on nie wybacza.... Jaja... Ciekawe jak to będzie wyglądać na dłuższą metę :-D

hej17.04.2013 23:17

no i co, kubiak chce wojować z kibicami swoimi? Chory człowiek...

Ja17.04.2013 22:33

polecam od 6:30 min.... Przyjechały jakieś.....

hej17.04.2013 17:14

nie próbuj pisać gwarą, bo ci to nie wychodzi, gimbusie. A poza tym co masz do mieszkańców Godowa i Lubomii, jesteś niby lepszy, bo starego twojego od pługa odciągnęli w kieleckim czy innym, gdzie mieszkał w chacie z kurami w jednym łóżku?

Kargul17.04.2013 16:27

Wiedziołech że wygroma,my som nojlepsi na swiecie,ino Jostrzymbski!!!

Gość17.04.2013 16:01

jo wom godom siatkowka jest najlypsza, my tu jezdzimy cala paka z lubomia i godowa ino pomaranczowi, pozdrawiam wodzislaw i innych kibicow jaszczymskiego !