Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
17 kwietnia 2013

Prezes JKH GKS: "Trzon drużyny zostanie"

Prezes JKH GKS: "Trzon drużyny zostanie"
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Kazimierz Szynal, prezes JKH GKS Jastrzębie, zapowiedział zmiany personalne w składzie drużyny. Kluczowi zawodnicy mają zostać, a skład ma się jeszcze wzmocnić.

Jeszcze nie wiadomo kto odejdzie, a kto zostanie w drugiej drużynie Polskiej Ligi Hokej. Prezes JKH zapewnił, że klub szuka wzmocnień na każdej pozycji, lecz nie została jeszcze podjęta żadna wiążąca decyzja co do nazwisk. 

- Wychodzimy z takiego założenia, że co roku zespół jest silniejszy. Dokonują się pewne korekty składu, ale to zdarza się co roku. Wiemy już, że przed następnym sezonem trzon drużyny zostanie. Na pewno jednak nastąpią pewne zmiany w składzie, chociaż teraz nie będę mówił o nazwiskach, bo jest jeszcze za wcześnie. Nie będę też przesądzał kto odejdzie, a kto zostanie - powiedział Kazimierz Szynal.

Aktualnie toczą się rozmowy z wychowankami klubu, których kontrakty kończą się w tym roku. - Myślę, że wszyscy zawodnicy, których chcemy zatrzymać zostaną w Jastrzębiu - mówi prezes JKH GKS Jastrzębie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!