Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
17 kwietnia 2013

Miejski konkurs ekologiczny rozstrzygnięty

Znane są już wyniki 16. edycji Miejskiego Konkursu Wiedzy Ekologicznej zorganizowanego w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi 2013.

Konkurs odbył się w zeszły piątek w Urzędzie Miasta. Pytania, na które odpowiadali uczestnicy dotyczyły gospodarowania odpadami, prawidłowego postępowania z elektrośmieciami i ich wpływu na środowisko oraz zdrowie człowieka. 

Spośród dwudziestudwóch uczestników najlepsi okazali się: Magdalenie Sobik (I miejsce), Katarzyna Goik (II miejsce), Karolina Dziekanowska (III miejsce), Grzegorz Łyp (Wyróżnienie).

W następnych dniach odbywać się będą jeszcze konkursy o tematyce ekologicznej dla uczniów jastrzębskich szkół i przedszkoli. Finałem obchodów Dnia Ziemi będzie festyn organizowany 18 kwietnia przed halą widowiskowo-sportową.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uczniowie zasadzili las w słojach Uczniowie zasadzili las w słojach

Będzie można wypożyczyć auto na prąd. 1 minuta jazdy za 1 zł Będzie można wypożyczyć auto na prąd. 1 minuta jazdy za 1 zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!