Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
17 kwietnia 2013

Straż pożarna gasiła pożar na działkach

Straż pożarna gasiła pożar na działkach
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

We wtorek na terenie ogrodów działkowych w Jastrzębia interweniowała straż pożarna. W ogniu stanął dach altanki. Na razie nie wiadomo, jakie były przyczyny wybuchu pożaru.

16 kwietnia o godzinie przed godziną 24 strażacy gasili ogień na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych "Majówka". Spłonął tam dach altanki o wymiarach 16 metrów kwadratowych. Straty wyceniono na 2000 zł.

Właściciel, nieobecny na miejscu pożaru, został już o całym zajściu poinformowany. W środę sprawdzi czy z terenu działki nic nie zostało skradzione, gdyż istnieje prawdopodobieństwo, że mógł się ktoś tam włamać. Sprawę bada policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!