Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
18 kwietnia 2013

Jastrzębianka nagrodzona na MAM Forum Pismaków

Jastrzębianka nagrodzona na MAM Forum Pismaków
fot. Janusz Zguda

W piątek 12 kwietnia, na finałowej gali 18. edycji Młodzieżowej Akcji Multimedialnej Forum Pismaków wyróżniona została mieszkanka Jastrzębia-Zdroju. Paulina Zguda, uczennica Zespołu Szkół nr 1, zajęła pierwsze miejsce w kategorii recenzji filmowej.

W związku z Forum Pismaków, 12 kwietnia w Gdyni odbyły się dwudniowe warsztaty, w których udział wzięli wyróżnieni uczniowie oraz ich opiekunowie z terenu całego kraju. Ich zwieńczeniem była finałowa gala, na której przyznano nagrody. Paulina Zguda zastała laureatką w kategorii recenzji filmu dokumentalnego, komentując film "Krew w twoim telefonie”. Jej pracę oceniał między innymi dyrektor Planete+ Doc Film Festival, Artur Liebhart. Teraz w nagrodę spędzi ona weekend w Warszawie wraz z osobą towarzyszącą i będzie miała okazje zobaczyć wszystkie filmy prezentowane na festiwalu Planete+ Doc.

Taki sukces to też promocja dla szkoły, w której jastrzębianka się uczy. - Jesteśmy bardzo dumni z sukcesów naszej uczennicy - komentuje Małgorzata Targiel, polonistka wyróżnionej dziewczyny. - Od kilku lat realizuje się ona w dziennikarstwie, jest naczelną ogólnopolskiej gazety młodzieżowej Outro. Trzymamy za nią kciuki i życzymy dalszych sukcesów - powiedziała nauczycielka.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Niemiecki relaksacyjnie w ZS nr 1 Niemiecki relaksacyjnie w ZS nr 1

Jastrzębscy uczniowie w Portugalii doskonalili swój angielski Jastrzębscy uczniowie w Portugalii doskonalili swój angielski

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Franuś21.04.2013 21:54

Zdolna dziewczynka!!! gratulacje

proste18.04.2013 12:27

no i super,w koncu cos optymistycznego :)

Anna18.04.2013 11:00

Brawo Paulina! Twoje pismo "OUTRO" super.