Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
18 kwietnia 2013

Jastrzębianin wysłany do więzienia za obrazę sądu

Jastrzębianin wysłany do więzienia za obrazę sądu
fot. sxc.hu

46-letni jastrzębianin został ukarany z powodu niestosownego zachowania się w sądzie. Na rozprawę stawił się mając w organizmie blisko promil.

W środę po godzinie 11:00 do sądu rejonowego wezwana została policja. Powodem interwencji były wątpliwości co do stanu trzeźwości mężczyzny. W wyniku kontroli wyszło na jaw, że mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju ma w organizmie prawie promil. W związku z naruszeniem powagi sądu, ukarany został on siedmioma dniami pozbawienia wolności. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Trzeźwy, jak zwykle21.04.2013 21:27

No, niestety my wszyscy za to zapłacimy. Brawa sądowi się nie należą! A może w przyszłości skazać na prace na rzecz miasta ?

typ20.04.2013 0:08

Sądy i POlicją ta jak Korea- KOMUNA !!

zły19.04.2013 18:37

Pytanie: ile kosztuje ta "obraza" Sądu podatników???

Gość19.04.2013 17:03

Słowik jestem z tobą

ptaszyn19.04.2013 10:00

Posłano na siedem dni! tyle,że nie ukarany będzie płacił za pobyt w kryminale a PAŃSTWO! widać sąd o tym nie pomyślał. Cóż to za nie stosowne zachowanie! wystarczyło delikwenta ukarać mandatem 100,- złotowym i po sprawie.Jestem ciekaw ile dostanie Maciarewicz za wygłoszoną tezę,że trzy osoby przeżyły katastrofę? to jest zniewaga prokuratury! Myślę,że 5 lat co najmniej..

m18.04.2013 22:05

nie umiesz czytać, jkfke, naruszenie powagi sądu polegało na tym, ze facet przeszedł po paru kielichach, na tym polegała ta obraza. Nie ma nic o tym, zeby coś innego zrobił poza tym, ze przyszedł do sądu po spożyciu.

jkfke18.04.2013 20:47

Ale przyczyną kary jest obraza, a nie wypicie alkoholu. Jak zastrzelisz kogoś to dostajesz wyrok za zabójstwo, a nie strzelanie z broni bez zezwolenia... Czujesz analogie czy jesteś zwykłym lewakiem któremu wszystko wolno?...

Pokaż wszystkie opinie (14)