Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
18 kwietnia 2013

Jastrzębianin wysłany do więzienia za obrazę sądu

Jastrzębianin wysłany do więzienia za obrazę sądu
fot. sxc.hu

46-letni jastrzębianin został ukarany z powodu niestosownego zachowania się w sądzie. Na rozprawę stawił się mając w organizmie blisko promil.

W środę po godzinie 11:00 do sądu rejonowego wezwana została policja. Powodem interwencji były wątpliwości co do stanu trzeźwości mężczyzny. W wyniku kontroli wyszło na jaw, że mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju ma w organizmie prawie promil. W związku z naruszeniem powagi sądu, ukarany został on siedmioma dniami pozbawienia wolności. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Trzeźwy, jak zwykle21.04.2013 21:27

No, niestety my wszyscy za to zapłacimy. Brawa sądowi się nie należą! A może w przyszłości skazać na prace na rzecz miasta ?

typ20.04.2013 0:08

Sądy i POlicją ta jak Korea- KOMUNA !!

zły19.04.2013 18:37

Pytanie: ile kosztuje ta "obraza" Sądu podatników???

Gość19.04.2013 17:03

Słowik jestem z tobą

ptaszyn19.04.2013 10:00

Posłano na siedem dni! tyle,że nie ukarany będzie płacił za pobyt w kryminale a PAŃSTWO! widać sąd o tym nie pomyślał. Cóż to za nie stosowne zachowanie! wystarczyło delikwenta ukarać mandatem 100,- złotowym i po sprawie.Jestem ciekaw ile dostanie Maciarewicz za wygłoszoną tezę,że trzy osoby przeżyły katastrofę? to jest zniewaga prokuratury! Myślę,że 5 lat co najmniej..

m18.04.2013 22:05

nie umiesz czytać, jkfke, naruszenie powagi sądu polegało na tym, ze facet przeszedł po paru kielichach, na tym polegała ta obraza. Nie ma nic o tym, zeby coś innego zrobił poza tym, ze przyszedł do sądu po spożyciu.

jkfke18.04.2013 20:47

Ale przyczyną kary jest obraza, a nie wypicie alkoholu. Jak zastrzelisz kogoś to dostajesz wyrok za zabójstwo, a nie strzelanie z broni bez zezwolenia... Czujesz analogie czy jesteś zwykłym lewakiem któremu wszystko wolno?...

Pokaż wszystkie opinie (14)