Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
19 kwietnia 2013

Młodzi hokeiści awansowali do półfinału Mistrzostw

Młodzi hokeiści awansowali do półfinału Mistrzostw
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Drużyna Żaków Starszych JKH GKS Jastrzębie awansowała do półfinału Międzywojewódzkich Mistrzostw Żaków Starszych. W ostatniej rywalizacji pokonali Stoczniowca Gdańsk 5:4. W sobotę o finał zagrają w Tychami.

Jako pierwsi w 7. minucie bramkę zdobyli gdańszczanie. Jednak po dwudziestu minutach z lodowiska w lepszych nastrojach schodzili jastrzębianie. W drugiej tercji humor popsuły im trzy strzelone bramki Stoczniowca. Drugą bramkę dla JKH GKS Jastrzębie strzelił wtedy Dominik Pas. Ostatnia tercji padła łupem młodych hokeistów z naszego miasta. Najpierw w 47. minucie gola strzelił Kamil Ciesla, a później kolejną bramkę dołożył Dominik Pas, który w tym meczu skompletował hat-tricka.

JKH GKS Jastrzębie - Stoczniowiec Gdańsk 5:4 (2:1, 1:3, 2:0)

Bramki dla JKH: Dominik Paś (trzy), Kacper Szadkowski, Kamil Cieśla.

JKH GKS Jastrzębie: Załucki (od 36:16 Świerczyna) - Idasiak, Paś, Szubert, Witas, Cieśla - Wałęga, Blanik, Damps, Nowak, Wywioł - Szadkowski, Sołtys, Nalepka, Kot, Brela - Rogalski, Koślicki, Misterkiewicz, Gruszczyk.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!