Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
19 kwietnia 2013

Wypadek na Cieszyńskiej. Jedna osoba ranna

Wypadek na Cieszyńskiej. Jedna osoba ranna
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W czwartek na skrzyżowaniu ulic Cieszyńskiej i Libowiec doszło do zderzenia dwóch samochodów. 42-letnia pasażerka jednego z nich trafiła do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce 18 kwietnia po godzinie 10:00. Mieszkaniec powiatu pszczyńskiego, kierujący mazdą, skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka samochodowi i uderzył w fiata pandę.

Poszkodowanemu w wypadku jastrzębianinowi nic się nie stało. Do szpitala trafiła jednak pasażerka, która jechała z kierowcą mazdy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
wtf21.04.2013 22:03

po 1 to nie mazda uderzyła w pandę tylko odwrotnie. po 2 tak jakby ludzie z miast nie wymuszali głupie gadanie po 3 nie znacie dokładnych okoliczności więc radziłabym się nie wypowiadać chyba, że jesteście z drogówki to chętnie porozmawiam na poziomie w miarę inteligentnym bo tutaj nie widzę nikogo kto by się do tego kwalifikował :)

K.21.04.2013 15:32

kolejni znawcy i świadkowie wypadku zapraszam na posterunek skoro wiecie co i jak . po pierwsze niech portale zdecydują się na sformowanie bo napisanie "wymusił" a "prawdopodobnie wymusił" ma duże znaczenie a winnego nie ustalono , po drugie jak to pięknie poetycko ktoś nazwał "wieśniaki z pszczyny i okolic" gratuluje panu/pani gdyby nie te wieśniaki to byś zupki chińskie wcinał . a wieśniakiem sie jest z zachowania a nie dlatego że mieszka sie na wsi.

:P20.04.2013 8:56

tak wlasnie jezdza okoliczni wiesniacy z pszczyny wodzislawia i okolic....wymuszaja ale to wszystko do czasu

Gość20.04.2013 8:03

Mazda jest droższa więc miała pierwszeństwo. Przecież w Jastrzębiu obowiązuje lokalny kodeks drogowy.

Gość20.04.2013 7:45

tylko,ze 30/h jest w innym miejscu

Gość20.04.2013 0:00

Dobrze, że ograniczenie do 30 postawili, bo pewnie byłby śmiertelny...

hej19.04.2013 22:25

Dziury są na całej Cieszyńskiej, w Ruptawie też już są.

Pokaż wszystkie opinie (9)