Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
19 kwietnia 2013

Wypadek na Cieszyńskiej. Jedna osoba ranna

Wypadek na Cieszyńskiej. Jedna osoba ranna
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W czwartek na skrzyżowaniu ulic Cieszyńskiej i Libowiec doszło do zderzenia dwóch samochodów. 42-letnia pasażerka jednego z nich trafiła do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce 18 kwietnia po godzinie 10:00. Mieszkaniec powiatu pszczyńskiego, kierujący mazdą, skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka samochodowi i uderzył w fiata pandę.

Poszkodowanemu w wypadku jastrzębianinowi nic się nie stało. Do szpitala trafiła jednak pasażerka, która jechała z kierowcą mazdy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na Warszawskiej Zderzenie samochodów na Warszawskiej

Autobus zderzył się z samochodem osobowym Autobus zderzył się z samochodem osobowym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
wtf21.04.2013 22:03

po 1 to nie mazda uderzyła w pandę tylko odwrotnie. po 2 tak jakby ludzie z miast nie wymuszali głupie gadanie po 3 nie znacie dokładnych okoliczności więc radziłabym się nie wypowiadać chyba, że jesteście z drogówki to chętnie porozmawiam na poziomie w miarę inteligentnym bo tutaj nie widzę nikogo kto by się do tego kwalifikował :)

K.21.04.2013 15:32

kolejni znawcy i świadkowie wypadku zapraszam na posterunek skoro wiecie co i jak . po pierwsze niech portale zdecydują się na sformowanie bo napisanie "wymusił" a "prawdopodobnie wymusił" ma duże znaczenie a winnego nie ustalono , po drugie jak to pięknie poetycko ktoś nazwał "wieśniaki z pszczyny i okolic" gratuluje panu/pani gdyby nie te wieśniaki to byś zupki chińskie wcinał . a wieśniakiem sie jest z zachowania a nie dlatego że mieszka sie na wsi.

:P20.04.2013 8:56

tak wlasnie jezdza okoliczni wiesniacy z pszczyny wodzislawia i okolic....wymuszaja ale to wszystko do czasu

Gość20.04.2013 8:03

Mazda jest droższa więc miała pierwszeństwo. Przecież w Jastrzębiu obowiązuje lokalny kodeks drogowy.

Gość20.04.2013 7:45

tylko,ze 30/h jest w innym miejscu

Gość20.04.2013 0:00

Dobrze, że ograniczenie do 30 postawili, bo pewnie byłby śmiertelny...

hej19.04.2013 22:25

Dziury są na całej Cieszyńskiej, w Ruptawie też już są.

Pokaż wszystkie opinie (9)