Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°11°
20 kwietnia 2013

Piesi znowu łamią przepisy. Wlepiono 24 mandaty

Piesi znowu łamią przepisy. Wlepiono 24 mandaty
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W czwartek na terenie Jastrzębia-Zdroju policja prowadziła kontrolę pieszych. Wykryto 39 wykroczeń i wlepiono 24 mandaty.

W akcję zaangażowani byli policjanci drogówki oraz prewencji, którzy łącznie wykryli 39 wykroczeń. Piesi, którzy nie przestrzegali przepisów zostali ukarani mandatami karnymi. Wobec pozostałych zastosowano pouczenia.

Nie ujawniono ani jednego przypadku niewłaściwego zachowania kierowców wobec pieszych. 

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

Motocykl wjechał wprost pod autobus Motocykl wjechał wprost pod autobus

78-letnia kobieta zgubiła się o świcie 78-letnia kobieta zgubiła się o świcie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
Gość22.04.2013 21:47

godzinę policyjną na próbę wprowadźmy, albo dwie:)

Antek22.04.2013 11:53

Jest nowy sposób na zarabianie... Policja wlepia mandaty za jazde lewym pasem. Zwłaszcza jak jest pusto na drodze, srodek nocy..

Gość21.04.2013 9:11

Zlikwidowac Straż miejską !! te nieroby nawet mandatów pieszym nie dają !!! Wiecej pieniedzy dać policjantom. Oni chronią mieszkańców przed bandytami przechodzacymi po drodze w miejscu niedozwolonym.

Gość21.04.2013 7:40

Spora grupa pieszych zachowuje się, jak ślepi i głusi. Wchodzą na ulicę nawet nie zadając sobie trudu, czy nie nadjeżdża samochód, a każde miejsce do przejścia drogi jest dobre. Inna sprawa, że policja jest dziwnie wyrozumiała do samochodów zaparkowanych na chodnikach przed lokalami, które lubią.

Dyzio20.04.2013 23:03

Co prawda, to prawda. Na zachodzie policja nie zajmuje się takimi błahostkami...Zautomatyzowane wlepianie mandatów to raczej nie ochrona i pomoc, co jest głównym zadaniem policji. Fotoradary nie zarabiają, to trzeba je czymś spłacić...

Gość20.04.2013 22:23

Nie żrejta się politycznie ludzie. Problem istnieje od dawna i tylko się pogłębia. Ja tam nie widzę perspektyw na poprawę. Polska od dawna ma dziwne pro-amerykańskie zapędy z kontrolowaniem wszystkiego i wszędzie. Kto był w stanach, ten wie. Różnica jest taka, że polscy piesi raczej nie mają różnych kolorów skóry i bardziej działa to na zasadzie chybił-trafił...

do no name20.04.2013 20:46

Nicolae Ceauşescu za bardzo przykręcił śrubę i dostał kulkę w łeb, warto by i Donald i Bul zastanowili się nad tym...

Pokaż wszystkie opinie (20)