Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
EkoOkna
22 kwietnia 2013

Policjanci odwiedzili Zespół Szkół Specjalnych

Policjanci odwiedzili Zespół Szkół Specjalnych
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W poprzednim tygodniu Zespół Szkół Specjalnych nr 10 w Jastrzębiu-Zdroju odwiedziły policjantki. Podczas prelekcji poruszane były kwestie bezpieczeństwa w szkole Dzieci dowiedziały się także na czym polega praca w policji.

- Uczniowie dowiedzieli się także czym jest demoralizacja i czyn karalny. Wiedza już jaka jest różnica między rozbojem a zwykłą kradzieżą i jakich zachowań należy się wystrzegać w kontaktach z innymi ludźmi - informuje policja.

Dzieci poznały również szczegóły pracy w poszczególnych wydziałach policji. Miały okazję również zobaczyć z bliska policyjną odznakę i wyposażenie policjanta, którym posługuje się na co dzień.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość22.04.2013 15:38

znając jastrzębską policje to jeszcze tam mandaty powystawiali...