Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
Queens Chicken
22 kwietnia 2013

Policjanci odwiedzili Zespół Szkół Specjalnych

Policjanci odwiedzili Zespół Szkół Specjalnych
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W poprzednim tygodniu Zespół Szkół Specjalnych nr 10 w Jastrzębiu-Zdroju odwiedziły policjantki. Podczas prelekcji poruszane były kwestie bezpieczeństwa w szkole Dzieci dowiedziały się także na czym polega praca w policji.

- Uczniowie dowiedzieli się także czym jest demoralizacja i czyn karalny. Wiedza już jaka jest różnica między rozbojem a zwykłą kradzieżą i jakich zachowań należy się wystrzegać w kontaktach z innymi ludźmi - informuje policja.

Dzieci poznały również szczegóły pracy w poszczególnych wydziałach policji. Miały okazję również zobaczyć z bliska policyjną odznakę i wyposażenie policjanta, którym posługuje się na co dzień.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość22.04.2013 15:38

znając jastrzębską policje to jeszcze tam mandaty powystawiali...