Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
EkoOkna
22 kwietnia 2013

Już niedługo Majówka na Stadionie Miejskim

Już niedługo Majówka na Stadionie MiejskimTak bawili się jastrzębianie na Majówce w 2012 roku
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

3 maja na Stadionie Miejskim odbędzie się "Majówka z MOSiR-em". Gwiazdami wieczoru będzie zespół TSA i Coma. Zagrają też jastrzębskie kapele. Wstęp jest darmowy.

Tegoroczna majówka odbędzie się pod hasłem "W Jastrzębiu serce Rock'n Rolla bije od 50 lat". Impreza rozpocznie się o 16:00. Na scenie będzie można zobaczyć takie zespołu jak Feniks, Poziom 600, Psy Wojny, TSA i Coma. Na koniec zaplanowano pokaz sztucznych ogni.

Majówka jest jednym z wielu wydarzeń organizowanych w tym roku z okazji 50-lecie nadania praw miejskich naszemu miastu.

Wcześniej, bo 27 kwietnia o 20:00, dla wielbicieli nieco innych brzmień odbędzie się "Majówkowy Bifor" w klubie Explozja. Wystąpią: Gała & Lolosquad, Uka, Z.B.U.K.U, KaCeZet, Sitek/Temate/Buszu oraz Ras Luta & DJ Frodo. Afterparty poprowadzi DJ Liquid. Bilety po 20 zł w przedsprzedaży i 30 w dniu imprezy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

GKS wysoko przegrywa z Rakowem Częstochowa 1:5 GKS wysoko przegrywa z Rakowem Częstochowa 1:5

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (32)
Gość27.04.2013 17:50

Może jakby ludzie dostawali 500 zł mandatu za wyrzucenie czegokolwiek na ulice jastrzębie nie było by tak zasyfione! Psie qpy rozkładają się tydzień a worki foliowe kilka mln lat. Dwa zwyczaj sprzątania za psem narodził się w dużych miastach, gdzie w centrum nie ma trwników. Qpy na chodnikach to co innego niż qpa na trawie.

Gość27.04.2013 13:46

Do jeremiasz: Gdzie te psie kupy wyrzucać skoro koszy brak?!

jeremiasz24.04.2013 20:07

Gdyby jeden z drugim właściciel dostał mandat za psie kupki 500zł to by zaczął sprzątać po swoim pupilu!!!

Mieszkajacy24.04.2013 19:51

Dobrze ze wyjeżdżam w tym czasie. Łomot niesie się po Jastrzębiu bo akustykom chodzi o zagłuszenie błędów w graniu a nie na nagłośnieniu.

Gość24.04.2013 12:40

Comy nie trawię. TSA - SUPER! Kultu i SnL doczekać się nie mogę. Brudasy? Ludzie trochę kultury. Ktoś nienawidzi techno, ktoś inny hiphopu, ale was nie wyzywa. Podejrzewam, ze jesteście bandą gimnazjalistów, którzy uważają, że dobre wychowanie to tytuł książki.

Gość24.04.2013 12:23

Dodam jeszcze, że tereny, które idealnie nadają sie do spacerów z psami służą za wysypiska śmieci (np. teren za SP19 i przedszkolem czy za ZSnr2)! Ludzie śmiecą bardziej. Zachowują się jak świnie a czepiają się psich kup. Jestem właścicielem psa. Sprzątam po psie. Brzydzę się ludźmi nie zwierzętami, bo ludzie powinni wiedzieć do czego służą kosze na śmieci. A psy niekoniecznie od czasu jest WC w domu.

Gość24.04.2013 12:19

HIPOKRYCI! Czepiacie się o psie kupy a zobaczcie ile syfu robią ludzie. Pełno butelek, petów, śmieci wszelkiego typu po trawnikach. Dzieciarnia śmiecąca kartonami po mleku (szkolne promocje zdrowia i syfu) WSTYD MI ZA MIESZKAŃCÓW JASTRZĘBIA!!! A co do psich kup. GDZIE SĄ ŚMIETNIKI??!?!?!

Pokaż wszystkie opinie (32)