Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
22 kwietnia 2013

Matysik brązowym medalistą Mistrzostw Polski

Marcin Matysik z klubu Koka Jastrzębie zdobył brązowy medali Mistrzostw Polski Młodzików w Judo. Inni zawodnicy z Koki niestety nie znaleźli się na podium.

W miniony weekend w Bochni odbywały się Mistrzostwa Polski Młodzików w judo. Marcin Matysik z jastrzębskiej "Koki" zajął trzecie miejsce wygrywając pierwsze trzy walki. Dopiero w półfinale uległ zawodnikowi z Gdyni, a w walce o trzecie miejsce zwyciężył z zawodnikiem z Krakowa.

W drugi dzień zawodów, w niedziele, startowały dziewczyny. Wiktoria Kamecka w wadze 48 kg przegrała swoją drugą walkę i odpadła z rywalizacji. W kategorii 63 kg Magdalena Kaczyńska przegrała pierwszą walką i pożegnała się z turniejem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces  zawodniczek Judo Koka we Włoszech Sukces zawodniczek Judo Koka we Włoszech

6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok 6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
gosc22.04.2013 18:04

Gratulacje!