Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
23 kwietnia 2013

Uczniowie ZS nr 2 laureatami Olimpiady Logistycznej

Uczniowie ZS nr 2 laureatami Olimpiady Logistycznej

W piątek w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu ogłoszone zostały wyniki V edycji Olimpiady Logistycznej. Wśród nagrodzonych znalazło się trzech uczniów Zespołu Szkół nr 2 z Jastrzębia-Zdroju.

W olimpiadzie udział brało ponad 7000 uczniów z 265 szkół z całego kraju. Z Jastrzębia-Zdroju wyróżnienie wywalczyli Kacper Caniboł (13. miejsce), Maciej Adamski (14. miejsce) i Sylwia Brączek (53. miejsce).

Finaliści będą zwolnieni z części pisemnej egzaminu zawodowego oraz, w zależności od zajętego miejsca, części bądź całości czesnego na studiach w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uczniowie z ZS nr 2 w finale olimpiady logistycznej Uczniowie z ZS nr 2 w finale olimpiady logistycznej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość30.04.2013 10:07

MACIEK <3