Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
23 kwietnia 2013

Szkoła Muzyczna otrzymała podarunek od miasta

Szkoła Muzyczna otrzymała podarunek od miasta
fot. R. Cebula / UM Jastrzębie

W poniedziałek Szkoła Muzyczna I i II stopnia otrzymała od Urzędu Miasta saksofon wraz z akcesoriami za ponad 16 tysięcy złotych.

Prezydent miasta Marian Janecki przekazał saksofon na ręce dyrektora szkoły Stanisława Śmietany. Podarowany przez Urząd Miasta instrument to Keilwerth - Tenor JK3400-8V-0. Jest to prezent w związku, z czym szkoła nie musi za niego płacić. Jego wartość ocenia się na 16 600 zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Trwa budowa sali koncertowej Trwa budowa sali koncertowej

Instrumenty dęte zabrzmią w szkole muzycznej Instrumenty dęte zabrzmią w szkole muzycznej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Mieszkaniec24.04.2013 19:47

Za to planują zamknięcie trzeciego basenu. Pozostałby tylko jeden. A przecież są bardzo potrzebne zaczynając od najmłodszych do ludzi starszych. Pływanie to doskonałe ćwiczenia dla całego ciała.
A przy okazji. Czy coś takiego jak MOSiR istnieje czy też został zlikwidowany? Osoba kierująca tą sportową instytucja likwiduje wszelką działalność. Czy to jest właściwa osoba?
Panie Prezydencie Miasta Jastrzębia czy nie czas na zmiany na lepsze zamiast na gorsze?

Gość24.04.2013 9:36

to chyba dobrze, ze dostaje bo cikwe ktorego ucznia stac na taki wydatek? a chodniki i dorgi to raczej wydatki rzedu setek tysiecy zl

misio23.04.2013 22:08

Klarnet wlasnie mi to uświadomiłeś ale masz rację. Ja rozumiem ze szkoła muzyczna tez ma potrzeby i są tez inne potrzeby ale prawie 17 tysiecy na instrument wydają a na remont chodnika czy schodów się czeka i czeka. A jak dobrze pamietam to i w tamtym roku szkoła muzyczna dostała jakis instrument od urzedu miasta.

klarnet23.04.2013 21:55

Fujarki za 16000 kupują a ulice dziurawe aż wstyd