Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
23 kwietnia 2013

Radni niezadowoleni z przedłużającej się budowy DGP

Radni niezadowoleni z przedłużającej się budowy DGP

Do połowy maja został wydłużony termin zakończenia budowy I etapu Drogi Głównej Południowej. Radni PO są nie zadowoleni z ciągłego przedłużania się prac.

Do 15 maja 2013 roku został wydłużony termin zakończenia budowy I etapu DGP. Sytuacja jest spowodowana warunkami pogodowymi, które jeszcze do niedawna nie pozwalała na prowadzenie prac.

Radni Platformy Obywatelskiej domagają się aby Rada Miasta była na bieżąco informowana o postępach prac, powodów przesunięcia terminów oraz ich skutków.

- Z informacji docierających do radnych Rady Miasta od mieszkańców Jastrzębia-Zdroju wynika, że pojawiają się również problemy związane z realizacją II etapu budowy DGP związane z wykupem i wyceną gruntów oraz wycinką drzew. Domagamy się informacji - pisze jastrzębska Platforma Obywatelska.

W piśmie do Przewodniczącego Rady Miasta, radni PO zwracają się z prośbą o uwzględnienie informacji na temat postępów prac Drogi Głównej Południowej na najbliższej sesji Rady Miasta, która odbędzie się 25 kwietnia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Policyjny pościg za samochodem Policyjny pościg za samochodem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
mk24.04.2013 8:06

może by tak radni PO zapytali swoich kolegów z rządu o wiadukt w Mszanie? Z tego co wiem miał być gotowy już kilka latek temu...

Gość24.04.2013 7:36

Budują długo, ale szybko się rozpadnie.

Robert23.04.2013 21:49

Czy ktoś zna w mieście Janeckiego jakąkolwiek inwestycję ukończoną terminowo?

rumcaj23.04.2013 13:45

Jaka płaca taki angaż w prace buahaha