Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
23 kwietnia 2013

Biegali z mapami po Parku Zdrojowym

Kolejnymi sukcesami zakończył się udział jastrzębskich biegaczy w biegu na orientację. Wystartowali oni na pierwszych Mistrzostw Śląska w Trail-O, zorganizowanych w Parku Zdrojowym.

W niedzielę w Parku Zdrojowego odbyły się Mistrzostwa Śląska w biegu na orientację precyzyjną. Organizatorem imprezy był klub UKS ZSZ-Jedynka, który działa przy Zespole Szkół Zawodowych w Jastrzębiu-Zdroju. Po niedzielnym biegu jego biegacze mogą pochwalić się bardzo dobrymi wynikami.

W kategorii Open Młodzik pierwsze miejsce zajął Krzysztof Tomanek, a Krystyna Mastela uplasowała się na trzecim stopniu podium. W A-Open pierwsze miejsce wywalczyła Aleksandra Surowy, a drugie zajęła Martyna Makuła. W klasie E-Open drugi był Artur Tomanek.

Mistrzostwa Śląska zaliczają się do rankingu Polskiego Związku Orientacji Sportowej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Park coraz ładniejszy. Miasto chce go jeszcze upiększyć Park coraz ładniejszy. Miasto chce go jeszcze upiększyć

"Orientaliści" spędzili majówkę biegając "Orientaliści" spędzili majówkę biegając

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
sympatyk biegów z majone25.04.2013 21:20

a kiedy będą biegi z majonezem po parku?