Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
26 kwietnia 2013

Zarząd JSW w pełnym składzie. Jeden nowy członek

Zarząd JSW w pełnym składzie. Jeden nowy członek
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

25 kwietnia Jastrzębska Spółka Węglowa przeprowadziła już ostatnie rozmowy z kandydatami na trzech zastępców prezesa. Zarząd spółki działa już w pełnym składzie.

Zastępcą prezesa ds. handlowych został Grzegorz Czornik. Robert Kozłowski, pełniący funkcję zastępcy prezesa ds. ekonomicznych pozostał na stanowisku. Również Artur Wojtków, zastępca prezesa ds. pracy i polityki społecznej, został wybrany ponownie na tę funkcję. Prezesem nadal pozostał, jak niejednokrotnie pisaliśmy, Jarosław Zagórowski.

Jedynym nowym członkiem zarządu jest Jerzy Borecki, który objął funkcję zastępcy prezesa do spraw technicznych. Zastąpi on na tym stanowisku Andrzeja Tora, który nie zgłosił swojej kandydatury. Jerzy Borecki aktualnie sprawuje jeszcze funkcję dyrektora kopalni Pniówek w Pawłowicach. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW zanotowała wzrost kosztów JSW zanotowała wzrost kosztów

Przerwano Walne Zgromadzenie JSW. Będzie 1 mld zł kredytu? Przerwano Walne Zgromadzenie JSW. Będzie 1 mld zł kredytu?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
xyz27.04.2013 15:01

a może coś o zmianach w SEJ-u wiecie.

Gość26.04.2013 22:38

z boryni ma gorszy przyjsc niz Zabój

LOL26.04.2013 14:32

01 - Zabój. Na Pniówku zbliżają się ciężkie czasy. Tobi wróć!