Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
29 kwietnia 2013

Medalowy weekend jastrzębskich judoków

Medalowy weekend jastrzębskich judoków
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W miniony weekend zawodnicy klubu judo Koka Jastrzębie startowali w Pucharach Polski, z których przywieźli 6 medali - dwa złote i cztery brązowe.

Zawody o Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych w Suchym Lesie odbyły się sobotę. Brała w nich udział rekordowa liczba zawodników, bo 500. W kategorii do 50 kg brązowy medal zdobył Patryk Nowak. W wadze 55 kg złoto wywalczył Dominik Grzywacz. Złoto zdobył również Ryszard Kubica walczący w kategorii 81 kg. Wśród kobiet na trzecim miejscu podium stanęła Weronika Krawczyk (48 kg), natomiast na 5. miejscu uplasowała się Monika Karkoszka.

W zawodach odbywających się dzień później w Luboniu walczyli seniorzy. Brązowy medal zdobyła Aleksandra Langiewicz, która wygrała dwie pierwsze walki, a później przegrała w ćwierćfinale. Z brązem wrócił również Rafał Mączyński, który stoczył cztery walki - dwie wygrane i dwie przegrane. W zawodach walczył również Artur Drogowski, który jednak przegrał dwie walki i odpadł w turnieju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces  zawodniczek Judo Koka we Włoszech Sukces zawodniczek Judo Koka we Włoszech

6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok 6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
jola30.04.2013 19:44

Ale fajnie gratki

ona29.04.2013 15:09

Brawo :DD