Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
29 kwietnia 2013

Ulice załatane. Cieszyńską czeka remont

Ulice załatane. Cieszyńską czeka remont
fot. mh / jastrzebieonline.pl

Po długiej zimie wyjątkowo źle wyglądały nawierzchnie jastrzębskich jezdni. Teraz, gdy najpoważniejszy remont czeka ulicę Cieszyńską na pozostałych ulicach prace już trwają.

Naprawy trwają już na ulicy Ranoszka na odcinku 250 metrów. Dziury uzupełniane są na ulicach Mazowieckiej, Jana Pawła II. Remontowana jest także główna ulica naszego miasta Aleja Piłsudskiego. Niedługo rozpoczną się prace naprawcze na Żeromskiego, Konopnickiej  i Długosza. Na wszystkich trzech ulicach nawierzchnie jezdni i chodników zostaną rozebrane, a następnie zostanie wykonana podbudowa i ułożona nowa nawierzchnia z masy asfaltobetonowej. Wkrótce mają ruszyć także prace na ulicy Kasztanowej, która zostanie przebudowana na odcinku od ulicy 1 Maja do ulicy Lipowej.

Jedną z najbardziej zniszczonych ulica była Cieszyńska. Załatano dziury i droga jest już doprowadzona do stanu użyteczności. W planach jest również całkowity remont odcinka ulicy Cieszyńskiej o długości około 800 metrów. Niedawno ogłoszono przetarg, a koniec prac planowany jest na połowę roku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzeka na Mazowieckiej. Opady deszczu zalały ulicę Rzeka na Mazowieckiej. Opady deszczu zalały ulicę

Witczaka już przejezdna. O dwa miesiące szybciej Witczaka już przejezdna. O dwa miesiące szybciej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość29.04.2013 21:07

Dlaczego Wielkopolska pęka?

maestro29.04.2013 18:46

Przydało by się też załatać dziurę na światłach na Zofiówce ( skręt na Zofiówkę od strony jastrzębia- dziura po lewej stronie - dobra do uszkodzenia koła)

do górnik g-629.04.2013 16:12

al piłsudskiego wyremontowana pare lat temu a dziur w niej ze hej asfalt zwirowy WSTYD

Gość29.04.2013 15:23

eee tam dobra jest, postawili znak ograniczenia do 30 i wszyscy sa zadowoleni :)

do Gość29.04.2013 12:27

Nie, bo była robiona około 10 lat temu :)

Gość29.04.2013 12:22

Cieszyńska nie jest na gwarancji?