Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
29 kwietnia 2013

JSW Filarem Polskiej Gospodarki na Śląsku

Filary Polskiej Gospodarki to ranking gazety Puls Biznesu. W tym roku odbywa się jego ósma edycja. Jastrzębska Spółka Węglowa otrzymała wyróżnienie.

Ranking Pulsu Biznesu ma na celu wyłonienie stabilnych ekonomicznie firm, które odgrywają czołową rolę w swoich województwach, są ważnymi pracodawcami i przyczyniają się do rozwoju lokalnej społeczności. Najlepsze firmy ze swojego regionu (województwa Śląskiego, Świętokrzyskiego i Małopolskiego) wybierają władze samorządowe. Jedną z takich firm jest Jastrzębska Spółka Węglowa, która w tym roku zdobyła 1. miejsce.

Gala wręczenia nagród odbyła się 25 kwietnia w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej MANGGHA w Krakowie. W imieniu JSW nagrodę odebrał Robert Kozłowski, zastępca prezesa Jastrzębskiej Spółki Węglowej ds. ekonomicznych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Nowoczesna kopalnia - pełny monitoring JSW: Nowoczesna kopalnia - pełny monitoring

Dlaczego doszło do silnego wstrząsu pod ziemią? Dlaczego doszło do silnego wstrząsu pod ziemią?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Bez komentarza29.04.2013 20:54

Możecie jeszcze rozdać tysiące orderów i wyróżnień jednak nie zaczarujecie rzeczywistości, która wygląda tak.
Od dnia debiutu JSW (06.07.2011) akcje straciły 40% swej nominalnej wartości, natomiast WIG20 od tej samej daty stracił tylko 17%