Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
29 kwietnia 2013

JSW Filarem Polskiej Gospodarki na Śląsku

Filary Polskiej Gospodarki to ranking gazety Puls Biznesu. W tym roku odbywa się jego ósma edycja. Jastrzębska Spółka Węglowa otrzymała wyróżnienie.

Ranking Pulsu Biznesu ma na celu wyłonienie stabilnych ekonomicznie firm, które odgrywają czołową rolę w swoich województwach, są ważnymi pracodawcami i przyczyniają się do rozwoju lokalnej społeczności. Najlepsze firmy ze swojego regionu (województwa Śląskiego, Świętokrzyskiego i Małopolskiego) wybierają władze samorządowe. Jedną z takich firm jest Jastrzębska Spółka Węglowa, która w tym roku zdobyła 1. miejsce.

Gala wręczenia nagród odbyła się 25 kwietnia w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej MANGGHA w Krakowie. W imieniu JSW nagrodę odebrał Robert Kozłowski, zastępca prezesa Jastrzębskiej Spółki Węglowej ds. ekonomicznych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej

JSW przyjazna pracownikom JSW przyjazna pracownikom

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Bez komentarza29.04.2013 20:54

Możecie jeszcze rozdać tysiące orderów i wyróżnień jednak nie zaczarujecie rzeczywistości, która wygląda tak.
Od dnia debiutu JSW (06.07.2011) akcje straciły 40% swej nominalnej wartości, natomiast WIG20 od tej samej daty stracił tylko 17%