Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
30 kwietnia 2013

Jastrzębscy baseballiści rozpoczęli sezon

Jastrzębscy baseballiści rozpoczęli sezon
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Dwa mecze na początek sezonu rozgrywek I ligi zagrali baseballiści MKS Jastrząb. We Wrocławiu rywalizowali z miejscowym KSB, grającym jeszcze do niedawna w ekstralidze. Oba mecze padły łupem gospodarzy.

Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3:5, a drugi 0:5 - został jednak przerwany po czterech rundach ze względu na niekorzystne warunki pogodowe. Warto dodać, że zespół z Jastrzębia grał w eksperymentalnym składzie.

- Drużyna musiała grać w mocno okrojonym składzie. Jednak czterech szenastolatków, dwóch osiemnastolatków oraz ich bardziej doświadczeni i utytułowani koledzy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, nie pozwalając ekipie z Wrocławia na łatwe zwycięstwo - mówiła Anna Kruczek, prezes klubu.

Kolejne mecze jastrzębianie rozegrają u siebie 18 maja z Feniksami Warszawa.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie w Reprezentacji Polski Juniorów Jastrzębianie w Reprezentacji Polski Juniorów

Baseballiści MKS Jastrzębie w finale fazy play-off Baseballiści MKS Jastrzębie w finale fazy play-off

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!