Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
30 kwietnia 2013

Pięciu hokeistów odchodzi z JKH GKS Jastrzębie

Pięciu hokeistów odchodzi z JKH GKS Jastrzębie
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Wiadomo już kto na pewno nie zagra w JKH GKS Jastrzębie w następnym sezonie. Priorytetem klubu było zatrzymanie czołowych zawodników, którzy już od kilku sezonów reprezentują jego barwy.

W klubie nie zostają Marcin Słodczyk, Bartosz Dąbkowski, Arkadiusz Kąkol, Milan Karliczek, Maciej Sulka i, jak wcześniej informowaliśmy, Ramon Sopko, który przechodzi do francuskiego klubu Gothiques d'Amiens.

Z JKH GKS Jastrzębie swoją sportową przyszłość związał między innymi Petr Lipina. Podpisał on nowy kontrakt na dwa lata, podobnie jak Mateusz Bryk i Mateusz Rompkowski. Kolejnym zawodnikiem, który pozostaje w klubie jest Kamil Górny, którego kontrakt przewiduje trzy kolejne lata współpracy z klubem. Na rok zostaje w Jastrzębiu także Adrian Labryga.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
bubil30.04.2013 18:47

No i zostaje Kral, teraz wzmocnić zespół na nowy sezon.