Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
30 kwietnia 2013

Słonie indyjskie zjedzą obiad w centrum miasta

Słonie indyjskie zjedzą obiad w centrum miasta
fot. Cyrk Humberto

W czwartek o godzinie 11:00 na parkingu między E. Leclerciem a McDonald'sem pojawią się trzy słonie z Cyrku Humberto. Słonie zjedzą obiad przygotowany przez market.

W trakcie weekendu majowego mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju będą mieli okazję do obejrzenia niecodziennego happeningu. Trzy słonie indyjskie, które na co dzień występują w Cyrku Humberto pojawią się w centrum miasta i zjedzą specjalnie przygotowany dla nich obiad. Na przybyłych czekają także inne atrakcje oraz konkursy z nagrodami.

Cyrk Humberto będzie występował w naszym mieście od 2 do 5 maja. Artyści rozłożyli się przy ul. Podhalańskiej, niedaleko marketu OBI.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Właściciele cyrku oskarżeni o znęcanie się nad zwierzętami Właściciele cyrku oskarżeni o znęcanie się nad zwierzętami

Cyrk Arena w Jastrzębiu. Mamy darmowe bilety Cyrk Arena w Jastrzębiu. Mamy darmowe bilety

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (41)
Do ja05.05.2013 19:23

Ponoć ulgowe 40zł a całe 60zł.

ehhhhh04.05.2013 18:15

Rozłożyli się koło cmentarza, słonia nie zobaczysz, ale możesz poczuć smród obornika.

ja04.05.2013 17:28

kto poda cenę biletów? bo słyszałam wersje 70, 60... tu Tadek pisze 40 ? Był ktoś? Nie chcę z dzieckiem lecieć zobaczyć, bo jak już tam zajdziemy to koniec. Trzeba będzie iść bez względu na cenę

Tadek04.05.2013 15:22

Niby"poważny" cyrk,jeden z najlepszych w Polsce a tak zrobili dzieci w konia...
Nie każdego stać dać za bilet 40zł to dzieci chciały zobaczyć chociaz słonie za darmo...tak to oni klientów do siebie nie przyciągną,robiąc ludzi w "bambuko"...

ehhhhh04.05.2013 15:03

Ja też byłam i w czwartek i dziś. Ignorowanie dzieci -potencjalnych klientów- przez cyrk, który żyje przecież z dzieciaczków- to jakaś totalna porażka. Myślę że to był po części marketing. Nie pokażemy się napalonym dzieciom, to wymuszą od rodziców wizytę w cyrku. O! takiego wała! Przy tej cenie biletów.... Odwiedzimy zoo ;) Moja nie panikowała z powodu olania dzieci przez słonie, ale inne były mocno zbulwersowane.

Piotr G.04.05.2013 13:14

W czwartek była jeszcze kartka na drzwiach sklepu, że słoniki wpadną w sobotę.
Dziś już karte czki nie było. Pewnie uznały, że nic dobrego nie dostaną :-)

pozdrawiam

Pan InformatorPan Informator04.05.2013 12:28

@Tata trójki dzieci, przykro nam, że słonie się nie pojawiły. Nigdzie jednak nie publikowaliśmy informacji o tym, że słonie mają się pojawić w sobotę. Proszę więc nam nie zarzucać, że wprowadziliśmy Pana w błąd.

Pokaż wszystkie opinie (41)