Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
2 maja 2013

W UM pojawi się poczet prezydentów miasta?

W UM pojawi się poczet prezydentów miasta?
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Bernadeta Magiera, radna Wspólnoty Samorządowej, zaproponowała by w Urzędzie Miasta pojawiły się portrety włodarzy miasta.

- Mieszkańcy naszego miasta nie znają włodarzy, którzy w poprzednich latach kierowali miastem. Proponuję, aby w Urzędzie Miasta zawiesić portrety tych osób - napisała w interpelacji Bernadeta Magiera.

Jako przykład, radna podała miasto partnerskie Haviróv, gdzie w Urzędzie Miasta na honorowym miejscu znajdują się portrety prezydentów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przeniosą Powiatowy Urząd Pracy. Bliżej centrum Przeniosą Powiatowy Urząd Pracy. Bliżej centrum

Magistrat chce kupić  budynek dla PUP Magistrat chce kupić budynek dla PUP

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (30)
do jestem za06.05.2013 12:55

tia, pracowałem w jednej firmie wykonującej usługi dla wielu kandydatów na radnych i prezydentów różnych miast. Większość z nich to byli schizofrenicy. Na początku kulturalni i mili, jako tacy się przedstawiali na ulotkach i plakatach, ale im blizej wyborów tym mniej, a tuż przed to dosłownie z pianą na pyskach biegali. Każdy widział siebie juz na foteliku, a jak coś szło nie tak to wyłaziły z niego pierwotne instynkty dzikusa jaskiniowego..

Jestem ZA06.05.2013 11:52

Czy wy ANTY-nastawieni do wszystkiego co ktoś zaproponuje musicie tak obrażać wszystko i wszystkich? Nic wam się nie PODOBA! Weźcie się w końcu wszyscy do ROBOTY a nie cały czas narzekacie, Może któryś/aś wystartuje w wyborach i pokaże co potrafi sam dla miasta zrobić. Małe polaczki weźcie się w garść dajcie jakieś propozycje i zacznijcie pozytywnie myśleć, a nie NARZEKAĆ!!!

ToPolskaWlasnie05.05.2013 22:57

Ja proponuje zrobic zdjecia ich domow, samochodow, garderoby itp przed objeciem prezydentury, wnpolowie i po no a co czlowiek ma w przypadku reelekcji ahhhh pomazyc tylko

t05.05.2013 17:34

na śmietnikach można byłoby zamieścić zdjęcia prezydentów miast i donalda Tuska z Vincentem Rostkowskim - z dopiskiem: "dla waszego dobra podnieśliśmy opłaty za wywóz śmieci"

ptaszyn05.05.2013 8:48

Dobrze,że nie wysyłają do domów tych "cudownych" foto! w drodze rekompensaty za podwyżki cen wody itp. Tam powinny wisieć ich zdjęcia ale te z FOTO SHOP V.Rostowski! bo nie wierzę by któryś nie został sfotografowany !

efegeg05.05.2013 0:58

Poczet prezydentó i popiwersie pana Janeckiego na trawniku - będzie gdzie wieńce skłądać. Natomiast dla pana Ogiegły i pana Franka przewidziano popiersia na dworcu kolejowym.

Gość04.05.2013 12:57

CBA i CBŚ robią bardzo dobre portrety, wystarczy ich zaprosić lub poczekać jeszcze kilka miesięcy.

Pokaż wszystkie opinie (30)