Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
2 maja 2013

W UM pojawi się poczet prezydentów miasta?

W UM pojawi się poczet prezydentów miasta?
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Bernadeta Magiera, radna Wspólnoty Samorządowej, zaproponowała by w Urzędzie Miasta pojawiły się portrety włodarzy miasta.

- Mieszkańcy naszego miasta nie znają włodarzy, którzy w poprzednich latach kierowali miastem. Proponuję, aby w Urzędzie Miasta zawiesić portrety tych osób - napisała w interpelacji Bernadeta Magiera.

Jako przykład, radna podała miasto partnerskie Haviróv, gdzie w Urzędzie Miasta na honorowym miejscu znajdują się portrety prezydentów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Magistrat rozdaje kalendarze Magistrat rozdaje kalendarze

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (30)
do jestem za06.05.2013 12:55

tia, pracowałem w jednej firmie wykonującej usługi dla wielu kandydatów na radnych i prezydentów różnych miast. Większość z nich to byli schizofrenicy. Na początku kulturalni i mili, jako tacy się przedstawiali na ulotkach i plakatach, ale im blizej wyborów tym mniej, a tuż przed to dosłownie z pianą na pyskach biegali. Każdy widział siebie juz na foteliku, a jak coś szło nie tak to wyłaziły z niego pierwotne instynkty dzikusa jaskiniowego..

Jestem ZA06.05.2013 11:52

Czy wy ANTY-nastawieni do wszystkiego co ktoś zaproponuje musicie tak obrażać wszystko i wszystkich? Nic wam się nie PODOBA! Weźcie się w końcu wszyscy do ROBOTY a nie cały czas narzekacie, Może któryś/aś wystartuje w wyborach i pokaże co potrafi sam dla miasta zrobić. Małe polaczki weźcie się w garść dajcie jakieś propozycje i zacznijcie pozytywnie myśleć, a nie NARZEKAĆ!!!

ToPolskaWlasnie05.05.2013 22:57

Ja proponuje zrobic zdjecia ich domow, samochodow, garderoby itp przed objeciem prezydentury, wnpolowie i po no a co czlowiek ma w przypadku reelekcji ahhhh pomazyc tylko

t05.05.2013 17:34

na śmietnikach można byłoby zamieścić zdjęcia prezydentów miast i donalda Tuska z Vincentem Rostkowskim - z dopiskiem: "dla waszego dobra podnieśliśmy opłaty za wywóz śmieci"

ptaszyn05.05.2013 8:48

Dobrze,że nie wysyłają do domów tych "cudownych" foto! w drodze rekompensaty za podwyżki cen wody itp. Tam powinny wisieć ich zdjęcia ale te z FOTO SHOP V.Rostowski! bo nie wierzę by któryś nie został sfotografowany !

efegeg05.05.2013 0:58

Poczet prezydentó i popiwersie pana Janeckiego na trawniku - będzie gdzie wieńce skłądać. Natomiast dla pana Ogiegły i pana Franka przewidziano popiersia na dworcu kolejowym.

Gość04.05.2013 12:57

CBA i CBŚ robią bardzo dobre portrety, wystarczy ich zaprosić lub poczekać jeszcze kilka miesięcy.

Pokaż wszystkie opinie (30)