Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
3 maja 2013

Rockowo na stadionie. Majówka za nami

Rockowo na stadionie. Majówka za namiZobacz więcej zdjęć
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Mocnym uderzeniem zakończyła się rockowa majówka w Jastrzębiu. Mimo opadów deszczu na stadionie pojawiło się wielu mieszkańców Jastrzębia. Zapraszamy do oglądania fotorelacji.

Padający z przerwami deszcz nie pokrzyżował planów i Majówka z MOSiR-em odbyła się zgodnie z oczekiwaniami. Na tegorocznej "rockowej" imprezie zagrały lokalne zespoły takie jak Feniks, Poziom 600 oraz Psy Wojny. Gwiazdami wieczory były TSA i Coma, które jak można się było spodziewać doczekały się bisów. Na koniec odbył się pokaz sztucznych ogni.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (31)
Gość06.05.2013 13:16

jeśli chodzi o sztuczne ognie, to lepiej puścić pieniądze z dymem, niż by nasi radni napchali sobie nimi kieszenie.

do mark06.05.2013 13:04

notabene ptaki już pozakłądały gniazda - po co je z nich wypłaszać dla paru fajerwerków? Chcemy więcej komarów to straszmy ptaki i cieszmy się idiotycznymi pokazami...

do mark06.05.2013 13:02

ale po co te ognie sztuczne? Kocert można zapamiętać, powspominać, ognie, które strzelają kilka razy w roku - NIE. To marnowanie kasy, straszenie zwierząt i nic poza tym.

mark06.05.2013 11:00

Szkoda, że faceci, którzy prowadzili imprezę nie popisali się. Miałem wrażenie, że na koniec jeden z nich był już nieźle wstawiony, a ich konwersacje na scenie po prostu idiotyczne. Chwalili się, że to ich piąta majówka w jastrzębiu... oby ostatnia! Poza tym bardzo mi się podobało, szczególnie COMA. Nie negowałbym puszczania pieniędzy w niebo w postaci pokazów sztucznych ogni. Po0kaz był świetny uważam. W sumie to nasze, miejskie pieniądze, ale gdyby nie zostały wydane na pokaz, to i tak nie byłoby z nich pożytku w innej formie:)

Gość06.05.2013 8:52

miał być jeszcze Kaczyński wystrugany z kartofla.

do Olek05.05.2013 23:26

nie, ale był Janecki z piernika

do mieszkający05.05.2013 15:11

tu masz racje, te race to idiotyzm. Zawsze mnie to zadziwia, ze lekką ręką wystrzeliwuje się kasę w powietrze, żeby był "pokaz", o którym nikt nie pamięta nawet następnego dnia.

Pokaż wszystkie opinie (31)