13°
5 maja 2013

Zwycięstwo GKS-u 1962 z rezerwami Katowice

Zwycięstwo GKS-u 1962 z rezerwami KatowiceZobacz więcej zdjęć

Kolejne zwycięstwo odnieśli piłkarze Grzegorza Łukasika. Tym razem na swoim boisku pokonali GKS II Katowice, z którym wygrali 2:0.

Gospodarze od początku kontrolowali przebieg gry na boisku. Jastrzębianie mieli sporo okazji do strzelenia bramek. Na samym początku piłkarze GKS-u 1962 mogli prowadzić 2:0, ale nie pozwolił im na to bramkarz rywali. Wynik mecz rozstrzygnął się jednak w pierwszej połowie. Najpierw w 19. minucie gola z główki strzelił Kamil Duda. Niespełna dwie minuty później kolejną bramką na konto zapisał Patryk Dudziński.

W drugiej połowie kibice nie zobaczyli goli. Walka na boisku nieco się uspokoiło. Rozluźnieni jastrzębianie cofnęli się i bronili wyniku. Piłkarze z Katowic starali się stworzyć sobie sytuację bramkową, jednak żadna nie zakończyła się sukcesem.

GKS 1962 Jastrzębie - GKS II Katowice 2:0 (2:0)
1:0 Kamil Duda '19
2:0 Patryk Dudziński '21

Opinie (4)
Do 196206.05.2013 0:18

Chyba sam nie wierzysz w to co mówisz,długo,długo a może i nawet nigdy już nie pobijemy tego rekordowego wyjazdu z Lublina.
Jak nas pojedzie 300 do Żywca to będzie wszystko,a jak ktoś myśli że więcej to po prostu nie zna terazniejszych realii w Jastrzębiu.

znafca05.05.2013 22:18

Trza wydupiać z tej wiejskiej ligi póki czas!!! Takiee hasło powinno być skandowane co mecz

\1962/ 05.05.2013 22:05

W sobotę wszyscy do Żywca. Jedziemy pociągiem. Pobijmy rekord wyjazdowy z Lublina.

Kibic05.05.2013 16:41

Pierwsza połowa bardzo dobra,nasi zagrali tak dobrze jak grali całą runde jesienną,oby tak dalej to i może nawet jakimś fartem uda się awansować-w cudy trzeba wierzyć.