Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
7 maja 2013

Znane pisarki przyjadą do Jastrzębia

W ramach Jastrzębskiego Przystanku Literackiego już 8 maja odbędą się kolejne spotkania autorskie. Następnymi gośćmi jastrzębskiej biblioteki będą Małgorzata Gutowska-Adamczyk i Anna Onichimowska.

W środę 8 maja o godzinie 11:30 w Bibliotece Głównej będzie można spotkać się z Anną Onichimowską, autorką m.in. spektaklu "Pokój do wynajęcia", który można było zobaczyć w Teatrze Telewizji.  Słuchowiska jej autorstwa można usłyszeć w Teatrze Radiowym realizowanym przez Polskie Radio.

Tego samego dnia również w Bibliotece Głównej z fanami spotka się Małgorzata Gutowska-Adamczyk. Autorka bestsellerowej sagi "Cukiernia pod Amorem", "Podróż do miasta świateł" i "Róża z Wolskich" gościć będzie tam o godzinie 18:00.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Panie będą się bawić Panie będą się bawić

Dzisiaj koncert kapeli góralskiej Dzisiaj koncert kapeli góralskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Fretka08.05.2013 12:09

Ciekawe, czy nasze szkoły wykorzystały okazję i zabrały podstawówkowiczów na spotkanie z Onichimowską - niech poznają coś niebędącego zmierzchem i kucykami pony :P

@czytelniku: jestem na tak :D

Gość07.05.2013 18:59

super, że biblioteka podejmuje takie działania i można spotkać się z ciekawymi postaciami współczesnej polskiej literatury.

czytelnik07.05.2013 14:55

marzy mi się wizyta największego POlskiego bajkopisarza, naszego umiłowanego ojca - Donalda Tuska.