Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
8 maja 2013

Podczas rutynowej kontroli znaleźli marihuanę

Podczas rutynowej kontroli znaleźli marihuanę
fot. sxc.hu

Trzy lata więzienia grożą nastolatkowi, który został zatrzymany we wtorek po południu. Policjanci znaleźli u niego woreczek z trzema gramami marihuany.

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Jagiełły około godziny 13:00. Funkcjonariusze zatrzymali poruszającego się na motorowerze 19-latka. Podczas kontroli znaleźli u niego 3 gramy marihuany, plastikowy młynek do mielenia suszu i elektryczną wagę. Nastolatek, który jest mieszkańcem Jastrzębia-Zdroju trafił do policyjnego aresztu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
hejka09.05.2013 22:53

co to za rutynowa kontrola, że umundurowani macają łebków? Z jakiej paki? Jak byłem młody i sobie siedziałem na ławce też przyszło dwóch policjantów i wkładali nam ręce do kieszeni. Myśleliśmy, że chcą zaspokoić jakieś swoje seksualne ciągoty, a oni szukali narkotyków w naszych kieszniach. Czy rewizja osobista bez powodu to jest rutynowa kontrola czy może jednak działanie niezgodne z prawem? Cze naprawdę każdy policjant ma prawo każdemu wsadzać ręce do kieszeni w spodniach?

j.w.09.05.2013 22:25

z tą inteligencja to jego sprawa. Chcesz go wsadzić do puszki, bo mu się inteligencja obniża? No i co cię to obchodzi? A picie legalnego alkoholu powoduje n.p. marskość wątroby - chorobę nieuleczalną, problemy z sercem, z mózgiem też, różne inne. No i co? To pozamykamy tych co spożywają, dla ich dobra?

j.w.09.05.2013 22:21

Rowerzyści mogą mieć nawet 1,6 w Niemczech - oczywiście są głupsi niż ty i nie wiedzą ile to jest, a to durny naród, dlatego taki biedny, nie? Nie to co Polska! :D

Gość09.05.2013 14:27

Palacz powiem więcej, ty też zostałeś roślinką. Palenie marychy powoduje obniżenie poziomu inteligencji, ale tylko u tych, którzy ją mają.

Gość09.05.2013 14:22

zresztą w Niemczech jest jakaś kultura picia

Gość09.05.2013 14:21

wiesz ile to jest 1,5 promila? i czy zdajesz sobie sprawę, że 1,5 promila alkoholu we krwi dla jednego człowieka będzie wystarczającą dawką by spowodować wypadek z jego udziałem, a dla drugiego człowieka może to być tak mała dawka, że będzie prosto jechał sobie tym rowerkiem

j.w.09.05.2013 14:13

Jakoś w czechach sobie radzą z tymi testerami, posiadanie, a nawet uprawa małych ilosci jest legalne, ale prowadzenie pod wpływem nie. Tak zresztą powinno też być w Polsce. Tak samo powinno być legalne picie piwa, a przynajmniej w obszarach pozamiejskich, jak n.p. w Bziu. Powinno się też dopuścić 1,5 promila dla rowerzystów, jak w rFN. Nie wypisywać mandatów n.p. w nocy dla pieszych przechodzących przez puste drogi. Nie wypisywać mandatów przedsiebiorcom za byle bzdure typu gaśnica nie w tym miejscu. Państwo powinno być przyjazne obywatelowi, a nie non stop go prześladować i karać za bzdury.

Pokaż wszystkie opinie (17)