Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
8 maja 2013

Podczas rutynowej kontroli znaleźli marihuanę

Podczas rutynowej kontroli znaleźli marihuanę
fot. sxc.hu

Trzy lata więzienia grożą nastolatkowi, który został zatrzymany we wtorek po południu. Policjanci znaleźli u niego woreczek z trzema gramami marihuany.

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Jagiełły około godziny 13:00. Funkcjonariusze zatrzymali poruszającego się na motorowerze 19-latka. Podczas kontroli znaleźli u niego 3 gramy marihuany, plastikowy młynek do mielenia suszu i elektryczną wagę. Nastolatek, który jest mieszkańcem Jastrzębia-Zdroju trafił do policyjnego aresztu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
hejka09.05.2013 22:53

co to za rutynowa kontrola, że umundurowani macają łebków? Z jakiej paki? Jak byłem młody i sobie siedziałem na ławce też przyszło dwóch policjantów i wkładali nam ręce do kieszeni. Myśleliśmy, że chcą zaspokoić jakieś swoje seksualne ciągoty, a oni szukali narkotyków w naszych kieszniach. Czy rewizja osobista bez powodu to jest rutynowa kontrola czy może jednak działanie niezgodne z prawem? Cze naprawdę każdy policjant ma prawo każdemu wsadzać ręce do kieszeni w spodniach?

j.w.09.05.2013 22:25

z tą inteligencja to jego sprawa. Chcesz go wsadzić do puszki, bo mu się inteligencja obniża? No i co cię to obchodzi? A picie legalnego alkoholu powoduje n.p. marskość wątroby - chorobę nieuleczalną, problemy z sercem, z mózgiem też, różne inne. No i co? To pozamykamy tych co spożywają, dla ich dobra?

j.w.09.05.2013 22:21

Rowerzyści mogą mieć nawet 1,6 w Niemczech - oczywiście są głupsi niż ty i nie wiedzą ile to jest, a to durny naród, dlatego taki biedny, nie? Nie to co Polska! :D

Gość09.05.2013 14:27

Palacz powiem więcej, ty też zostałeś roślinką. Palenie marychy powoduje obniżenie poziomu inteligencji, ale tylko u tych, którzy ją mają.

Gość09.05.2013 14:22

zresztą w Niemczech jest jakaś kultura picia

Gość09.05.2013 14:21

wiesz ile to jest 1,5 promila? i czy zdajesz sobie sprawę, że 1,5 promila alkoholu we krwi dla jednego człowieka będzie wystarczającą dawką by spowodować wypadek z jego udziałem, a dla drugiego człowieka może to być tak mała dawka, że będzie prosto jechał sobie tym rowerkiem

j.w.09.05.2013 14:13

Jakoś w czechach sobie radzą z tymi testerami, posiadanie, a nawet uprawa małych ilosci jest legalne, ale prowadzenie pod wpływem nie. Tak zresztą powinno też być w Polsce. Tak samo powinno być legalne picie piwa, a przynajmniej w obszarach pozamiejskich, jak n.p. w Bziu. Powinno się też dopuścić 1,5 promila dla rowerzystów, jak w rFN. Nie wypisywać mandatów n.p. w nocy dla pieszych przechodzących przez puste drogi. Nie wypisywać mandatów przedsiebiorcom za byle bzdure typu gaśnica nie w tym miejscu. Państwo powinno być przyjazne obywatelowi, a nie non stop go prześladować i karać za bzdury.

Pokaż wszystkie opinie (17)