Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
8 maja 2013

Mieszkańcy Skrzeczkowic wybiorą nowego sołtysa

20 maja w Domu Sołeckim w Boryni odbędzie się zebranie mieszkańców sołectwa Skrzeczkowice. Zebrani wybiorą na nim swojego sołtysa.

Jeśli w poniedziałek 20 maja o godzinie 17:00 na zebraniu nie pojawi się wymagana liczba mieszkańców (co najmniej 30%), wybory odbędą się w nowym terminie - w tym samym dniu na godzinę 17:15.

Aby móc wziąć udział w wyborach należy wziąć ze sobą dowód osobisty bądź inny dokument ze zdjęciem na podstawie, którego zostanie potwierdzona tożsamość.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
duduś09.05.2013 7:08

Jeśli dobrze zrozumiałem: 20 maja o 17:00 odbędzie się głosowanie na zebraniu, a jeśli nie będzie 30% mieszkańców to 15 minut później o 17:15? :P