Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
8 maja 2013

Zmiany w zarządzie SEJ. Prezesem Gawlik

Zmiany w zarządzie SEJ. Prezesem Gawlik

Rada Nadzorcza Spółki Energetycznej Jastrzębie wybrała nowego prezesa zarządu. Wcześniejszy został odwołany końcem kwietnia. Powód tej dymisji nie został podany do wiadomości publicznej.

Nowym prezesem został Tomasz Gawlik. Pracuje dla Grupy JSW od 25 lat i pomagał w przygotowaniu Jastrzębskiej Spółki Węglowej do debiutu na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Zgodnie z uchwałą Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia SEJ z 26 kwietnia z funkcji prezesa odwołany został Jarosław Parma oraz jego zastępca Marek Brożyna.

Polub i udostępnij
Czytaj też

PiS rządzi na Śląsku dzięki jednemu radnemu PiS rządzi na Śląsku dzięki jednemu radnemu

Sejmik Województwa Śląskiego bez jastrzębian Sejmik Województwa Śląskiego bez jastrzębian

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!