Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
10 maja 2013

Uwaga na fałszywych pracowników wodociągów

Uwaga na fałszywych pracowników wodociągów
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W Jastrzębiu grasują oszuści, którzy pukają do drzwi i podają się za pracowników wodociągów. W czasie nieuwagi domowników okradają mieszkanie. Policja apeluje o ostrożność.

W ostatnim miesiącu w naszym mieście dwa razy dochodziły do takich kradzieży. Ofiarami padły osoby starsze, mieszkające samotnie.

Taka sytuacja przydarzyła się pewnej 77-letniej jastrzębiance, do której przyszedł podający się za pracownika wodociągów mężczyzna. Powiedział, że wystąpiła awaria i w związku z tym musi odłączyć wodę. - W czasie kiedy pod pretekstem spuszczenia wody z kranów mężczyzna przebywał z 77-latką w łazience, towarzysząca mu kobieta plądrowała mieszkanie. Zdołała w ten sposób skraść 8000 złotych - informuje jastrzębska policja.

Podobna sytuacja przydarzyła się 80-latce, której skradziono 1400 złotych oraz złotą biżuterię.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

Uwaga na fałszywe strony do składania e-PIT-ów Uwaga na fałszywe strony do składania e-PIT-ów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Czyściciel brudów 12.05.2013 11:27

Już zaczynamy na nich polowanie.

Gość11.05.2013 17:22

A co z SLD, AWS, PIS i czem innem? Ja różnicy nie widzę. Poza tym taki sobie rząd wybraliśmy i raczej nic o wiele lepszego nie spotka nas po kolejnych wyborach. Chyba że masz coś do zaproponowania. JOWy? Czy może coś innego niż demokracja?

Olek11.05.2013 8:58

To takie proste jak budowa cepa.To POlityczna marka od wielu lat ma monopol na władzę,gdzie bandyci i wszelkiej maści oszuści czują się coraz bardziej bezkarni.

Gość10.05.2013 23:33

Olek, co PO-litycy mają wspólnego do niskiej szkodliwości czynu? Czy to tylko jakas moda na POlityków, a jak ktoś inny przyjdzie zarabiać na nas obywatelach, to będą inni, np. Pis-litycy czy ktoś inny? Wytłumacz komentującym, bo chyba nie wszyscy rozumieją...Ja nie rozumiem

Olek10.05.2013 21:57

Nie można takim s******m nic zrobić.Dzięki POlitykom to przecież niska szkodliwość społeczna.A gdy ich przykładową złapią ,także nie wolno podać nazwisk Obowiązuje przecież ochrona danych osobowych.

mk10.05.2013 13:09

jak nie potrafią ciągać wody to nie są prawdziwymi pracownikami wodociągów. Sprawdzone metoda: mówisz do gościa - "ciągnij wodę", jak nie umie to znaczy, ze oszust.

gość10.05.2013 10:16

Pracownicy wodociągów mają legitymację! Sprawdzajcie!

Pokaż wszystkie opinie (8)