Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
13 maja 2013

Janecki i Zagórowski w składzie konwentu AGH

Prezydent Jastrzębia-Zdroju Marian Janecki został powołany w skład Konwentu Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica. Jego kadencja potrwa do 2016 roku.

Konwent AGH jest organem doradczym uczelni. Jego podstawowym zadaniem jest kształtowanie modelu nauczania pod kątem przyszłego pracodawcy. Przewodniczącym konwentu został prof. Antoni Tajduś, rektor AGH w latach 2005-2012. Wiceprzewodniczącymi są Jacek Drabi i Aleksander Grad. W składzie znaleźli się również Jerzy Miller, dr inż. Piotr Litwa, Marian Janecki i Jarosław Zagórowski.

W Jastrzębiu od siedmiu lat funkcjonuje Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny AGH. Studiuje na nim około 350 studentów. Wydział Górnictwa i Geoinżynierii oferuje studia dzienne i zaoczne na kierunkach Górnictwo i Geologia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na miejsce AGH wprowadziło się przedszkole Na miejsce AGH wprowadziło się przedszkole

Zagórowski: Czas potwierdził, że powinniśmy uruchomić działania Zagórowski: Czas potwierdził, że powinniśmy uruchomić działania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!