Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
14 maja 2013

Łatanie dziur w drogach. Ciąg dalszy

Łatanie dziur w drogach. Ciąg dalszy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Powoli kończą się już prace przy remontach dróg w Jastrzębiu. Do tej pory załatano dziury m.in. na ulicy Cieszyńskiej, Piłsudskiego, Północnej. Na całkowity remont czeka nadal ulica Cieszyńska.

Remonty jezdni prowadzone są jeszcze na ulicy Ranoszka i Wodzisławskiej. Tam można spodziewać się utrudnień w ruchu.

Niedługo powinien zostać wyłoniony wykonawca remontu ulicy Cieszyńskiej. Oprócz dziur, które już załatano przewidziany jest całkowity remont drogi na odcinku około 800 metrów. Prace powinny rozpocząć się w połowie czerwca i skończyć na przełomie lipca i sierpnia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mieszkania w Zdroju nabierają kształtów Mieszkania w Zdroju nabierają kształtów

Trwa przebudowa za 1,2 mln zł Trwa przebudowa za 1,2 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Gość16.05.2013 8:23

Jeżeli Kroni ma rację to roboty spartaczono, bo nawierzchnia powinna wytrzymać 15-20 lat. Wydaje mi się jednak, że Cieszyńska była dwukrotnie remontowana i to całkiem niedawno.

kroni15.05.2013 19:10

cieszyńska była remontowana dobre 10 lat temu, jedynie odcinek od ronda sikorskiego do wlotu na garaże był wymieniany niedawno

ziomek14.05.2013 23:52

a co z gwarancja na cieszyńską ?

Gość14.05.2013 23:04

A drogę Jastrzębską to remontowali 5 dni. Wypierdzielili takie dziury że można se było zawieszenie urwać, postawili jeden znak w krzakach i jedź se człowieku na czuja. paranoja w tym mieście to mało powiedziane. Cała Jastrzebska włącznie ze skzyzowanie w wiejską powstańców i na kopalnie powinna być wylana nowym asfaltem bo tam na łacie jest łata i na tej łacie jest jeszcze jedna łata.

mieszkaniec14.05.2013 17:00

przecież na wodzisławskiej wycinali kawałki asfaltu gdzie nie było dziur, a utwardzanie pobocza polegało na wysypaniu zdartej nawierzchni i wygładzeniu szczotkami, popada i za tydzień znów będą dziury :)

Gość14.05.2013 16:22

tak gospodarują u nas w UM. O porozjeżdżanych traktorami chodnikach nadal cisza.............

Gość14.05.2013 16:01

łatka do łatki i za chwile bedzie szachownica na drodze :), a nie łatwiej było cały asfalt wylać, bo koszty za pojedyncze dziury beda napewno wyzsze bo kazdy musi w lape dostać.
Polecam ul. pochwacie - robili twarde pobocze, ale po paru opadach popłynęło i zrobili remont, i za wszystko kasowali ladną kasę. A po wszystkim zostały tylko dziury. I nikomu się po dupie nie dostało za spartolenie. Nie głosujcie na tych lebrów więcej bo do niczego nie dojdziemy w tym kraju!!!

Pokaż wszystkie opinie (9)