Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
14 maja 2013

Z okazji 50-lecia miasta MOK wydaje album

Z okazji 50-lecia miasta MOK wydaje album

17 maja odbędzie się premiera albumu wydawanego z okazji 50-lecia miasta. Będzie on zawierać unikatowe zdjęcia, mało znane i ciekawe fakty.

Album będzie nosił tytuł "Jastrzębie-Zdrój. 50 lat miasta 1963-2013". Znaleźć w nim będzie można historię powstawania miasta, budowy kopalń, opis jastrzębskiej gospodarki i handlu, a także aparatu władzy czy kultury, sportu oraz religii. Książka ma prezentować zmiany, jakie zachodziły w naszym mieście w trakcie ostatnich pięciu dekad.

Premiera książki odbędzie się 17 maja o godzinie 17:00 w Galerii Historii Miasta. W trakcie promocji albumu wydanego przez MOK odbędzie się również spotkanie autorskie.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Jurek14.05.2013 22:44

Widać, że MOK nie chce zarobić, albo się boi, że za dużo ludzi z nim się zapozna i może skrytykować za wydanie naszych publicznych pieniędzy na to "unikatowe dzieło"

Gość14.05.2013 16:29

Czyli album w stylu fajni sami sobie?

MOK14.05.2013 14:01

Nigdzie. To jest wydawnictwo unikatowe przeznaczone na nagrody w konkursach miejskich i dla urzędników.

mieszkaniec14.05.2013 11:10

gdzie będzie można kupić ten album