Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
14 maja 2013

Na 416-stu kierowców tylko 1 był nietrzeźwy

Na 416-stu kierowców tylko 1 był nietrzeźwy
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

13 maja policja przeprowadzała akcję "Trzeźwość". Zakończyła się ona zatrzymaniem tylko jednego nietrzeźwego kierowcy. W trakcie 8 godzin przebadano 416 osób.

W poniedziałek o godzinie 9:45 patrol kontrolujący stan trzeźwości kierowców na ulicy Libowiec zatrzymał do kontroli mieszkańca powiatu cieszyńskiego. 53-latek miał we krwi niecały promil. Mężczyźnie grozi utrata prawa jazdy i pozbawienie wolności do dwóch lat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
zabka14.05.2013 23:04

akurat jechałam tą trasą jak złapali tego nietrzeźwego kierowcę w ciemnym samochodzie! jechał z zoną przede mną. gdybym wiedziała to bym się zatrzymała i swoje mu powiedziała jak można wsiadać po alkoholu!!!!!!!!!!!

gość14.05.2013 13:19

hejka codziennie lamiesz prawo,

gość14.05.2013 13:19

hejka ma kompleksy, do szkoly uczyc sie i nie cpaj

hejka14.05.2013 13:05

Vincent będzie niePOcieszony - mało kasy z mandatów wpłynie? I jak tu ma żyć biedaczek, skoro Polacy nie chcą łamać przepisów :C