Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
14 maja 2013

Na 416-stu kierowców tylko 1 był nietrzeźwy

Na 416-stu kierowców tylko 1 był nietrzeźwy
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

13 maja policja przeprowadzała akcję "Trzeźwość". Zakończyła się ona zatrzymaniem tylko jednego nietrzeźwego kierowcy. W trakcie 8 godzin przebadano 416 osób.

W poniedziałek o godzinie 9:45 patrol kontrolujący stan trzeźwości kierowców na ulicy Libowiec zatrzymał do kontroli mieszkańca powiatu cieszyńskiego. 53-latek miał we krwi niecały promil. Mężczyźnie grozi utrata prawa jazdy i pozbawienie wolności do dwóch lat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
zabka14.05.2013 23:04

akurat jechałam tą trasą jak złapali tego nietrzeźwego kierowcę w ciemnym samochodzie! jechał z zoną przede mną. gdybym wiedziała to bym się zatrzymała i swoje mu powiedziała jak można wsiadać po alkoholu!!!!!!!!!!!

gość14.05.2013 13:19

hejka codziennie lamiesz prawo,

gość14.05.2013 13:19

hejka ma kompleksy, do szkoly uczyc sie i nie cpaj

hejka14.05.2013 13:05

Vincent będzie niePOcieszony - mało kasy z mandatów wpłynie? I jak tu ma żyć biedaczek, skoro Polacy nie chcą łamać przepisów :C