Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
15 maja 2013

Ruszyła infolinia telefoniczna dotycząca akcji JSW

Ruszyła infolinia telefoniczna dotycząca akcji JSW

Dziś ruszyła infolinia, pod którą zainteresowani będą mogli uzyskać informacje na temat wejścia akcji pracowniczych JSW na Giełdę Papierów Wartościowych.

7 lipca upływa dwuletni zakaz zbywania akcji. W związku z tym, akcje pracownicze A, C, D Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. będą dopuszczone do obrotu na parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych po spełnieniu kilku warunków. Każdy właściciel akcji spółki może zasięgnąć informacji na temat ich wejścia do obrotu dzwoniąc na numer 32 756 29 90. Infolinie będzie czynna od 15 maja do 12 lipca w godzinach od 8:00 do 16:00.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Nie będzie wzrostu  płac. Wypłacą premię? JSW: Nie będzie wzrostu płac. Wypłacą premię?

JSW wydała na bezpieczeństwo ponad 830 mln zł JSW wydała na bezpieczeństwo ponad 830 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
ble15.05.2013 21:18

Akcje już posprzedawała większosć górników. Teraz wykupi je jakiś Hindus i przejmie kontrolę na JSW i skończy się Dzień Górnika.

mieszkaniec15.05.2013 9:18

P;ewnie będą pocieszać górników ... akcje na dół;