Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°11°
Poseł Gadowski Sprawozdanie
16 maja 2013

7-latek błąkał się w środku nocy. Pomogła 21-latka

7-latek błąkał się w środku nocy. Pomogła 21-latka
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

7-letni jastrzębianin udał się w nocną podróż żeby odwiedzić swoją ciocię. Kilka minut po północy chłopca znalazła 21-latka i pomogła mu bezpiecznie wrócić do domu.

15 maja kilka minut po północy jastrzębska policja otrzymała zgłoszenie o błąkającym się po ulicy Arki Bożka dziecku. Powiadomiła ich 21-latka, którą widok samotnego dziecka o tak późnej porze zdziwił. Kobieta zaopiekowała się 7-letnim mieszkańcem Jastrzębia do czasu przyjazdu patrolu.

Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce chłopiec powiedział im kim jest i gdzie mieszka. Policjanci odwieźli małego uciekiniera pod wskazany adres. Drzwi otworzyła niczego nieświadoma mama chłopca. Okazało się, że wyszedł on z domu kiedy spała. Chłopiec zabrał ze sobą zabawki, prowiant, klucze i telefon. 7-latek tłumaczył, że chciał odwiedzić swoją ciocię.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Motocykl wjechał wprost pod autobus Motocykl wjechał wprost pod autobus

78-letnia kobieta zgubiła się o świcie 78-letnia kobieta zgubiła się o świcie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Gość16.05.2013 22:37

dzielny chłopak! tylko złą porę sobie wybrał na przechadzkę

hejka16.05.2013 21:35

21. latka ma już uczucia macierzyńskie - nadaje się na mamcię.

obpnś16.05.2013 14:17

Nudy w tym mieście,więc maluch wyruszył się rozerwać ;)

bubil16.05.2013 12:55

Wyszedł i poszedł na spacer w nocy, a rodzice spali no ciekawe co go tak wzięło aby iść do cioci.

Gość16.05.2013 12:06

Na Wielkopolskiej mniejsze dziecko biega w nocy do prababci spać, bo u babci już się nie mieszczą dzieci wyprodukowane dla alimentów i innej pomocy socjalnej. Swoją drogą takie alimenty to niezły biznes, bo w podobnej rodzinie nikt nie pracuje, a wszystkie dzieci mają własne laptopy i komórki. Co roku przybywa jeden biorca.

Tobi16.05.2013 11:31

Zapewne był z Gagarina.

AnonimowyAndrzej16.05.2013 11:15

Kto nie miał takich przygód jak był mały? :) Ja jak miałem 7 lat i myślałem jaki to nie jestem dorosły, późnym wieczorem wziąłem hulajnogę i sam oddaliłem się srogo od domu żeby pojechać do dziadka. Szkoda że moi rodzice prawie na zawał umarli, no ale przecież byłem taki dorosły, że mogłem! :)

Pokaż wszystkie opinie (9)