Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°14°
EkoOkna
16 maja 2013

7-latek błąkał się w środku nocy. Pomogła 21-latka

7-latek błąkał się w środku nocy. Pomogła 21-latka
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

7-letni jastrzębianin udał się w nocną podróż żeby odwiedzić swoją ciocię. Kilka minut po północy chłopca znalazła 21-latka i pomogła mu bezpiecznie wrócić do domu.

15 maja kilka minut po północy jastrzębska policja otrzymała zgłoszenie o błąkającym się po ulicy Arki Bożka dziecku. Powiadomiła ich 21-latka, którą widok samotnego dziecka o tak późnej porze zdziwił. Kobieta zaopiekowała się 7-letnim mieszkańcem Jastrzębia do czasu przyjazdu patrolu.

Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce chłopiec powiedział im kim jest i gdzie mieszka. Policjanci odwieźli małego uciekiniera pod wskazany adres. Drzwi otworzyła niczego nieświadoma mama chłopca. Okazało się, że wyszedł on z domu kiedy spała. Chłopiec zabrał ze sobą zabawki, prowiant, klucze i telefon. 7-latek tłumaczył, że chciał odwiedzić swoją ciocię.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów. Kobieta zignorowała znak STOP Zderzenie samochodów. Kobieta zignorowała znak STOP

Mężczyzna pociął sobie żyły Mężczyzna pociął sobie żyły

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Gość16.05.2013 22:37

dzielny chłopak! tylko złą porę sobie wybrał na przechadzkę

hejka16.05.2013 21:35

21. latka ma już uczucia macierzyńskie - nadaje się na mamcię.

obpnś16.05.2013 14:17

Nudy w tym mieście,więc maluch wyruszył się rozerwać ;)

bubil16.05.2013 12:55

Wyszedł i poszedł na spacer w nocy, a rodzice spali no ciekawe co go tak wzięło aby iść do cioci.

Gość16.05.2013 12:06

Na Wielkopolskiej mniejsze dziecko biega w nocy do prababci spać, bo u babci już się nie mieszczą dzieci wyprodukowane dla alimentów i innej pomocy socjalnej. Swoją drogą takie alimenty to niezły biznes, bo w podobnej rodzinie nikt nie pracuje, a wszystkie dzieci mają własne laptopy i komórki. Co roku przybywa jeden biorca.

Tobi16.05.2013 11:31

Zapewne był z Gagarina.

AnonimowyAndrzej16.05.2013 11:15

Kto nie miał takich przygód jak był mały? :) Ja jak miałem 7 lat i myślałem jaki to nie jestem dorosły, późnym wieczorem wziąłem hulajnogę i sam oddaliłem się srogo od domu żeby pojechać do dziadka. Szkoda że moi rodzice prawie na zawał umarli, no ale przecież byłem taki dorosły, że mogłem! :)

Pokaż wszystkie opinie (9)