Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
16 maja 2013

PZG organizuje kurs języka migowego

PZG organizuje kurs języka migowego

W Jastrzębiu-Zdroju zorganizowany zostanie kurs języka migowego. Jego absolwenci otrzymają zaświadczenie z Polskiego Związku Głuchych.

Tłumacz języka migowego prowadził będzie trzy stopniowy kurs języka migowego. Uczestnicy kursu opanują posługiwanie się alfabetem palcowym, liczebnikami, a także poznają około 1000 znaków pojęciowych. Zajęcia pozwolą także na poznanie potrzeb środowiska osób niesłyszących.

Każdy absolwent kursu po zakończeniu poziomu otrzymają zaświadczenie. Osoba posiadająca takie zaświadczenie z co najmniej dwóch poziomów może ubiegać się o certyfikat tłumacza języka migowego w Zarządzie Głównym PGZ.

Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod numer 660 450 687

Polub i udostępnij
Czytaj też

Prezydent miasta udzieliła niecodziennego ślubu Prezydent miasta udzieliła niecodziennego ślubu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość16.05.2013 22:42

ile to kosztuje? i czy można tym językiem przemówić co niektórym do rozsądku?