Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
17 maja 2013

Siedmiolatka będzie miała profesjonalną wystawę

Siedmiolatka będzie miała profesjonalną wystawę
fot. UM Jastrzębie-Zdrój

"Mój kolorowy świat, a w nim ja…" to tytuł wystawy siedmioletniej Marty Sacewicz. Młoda artystka swoją pierwszą profesjonalną wystawę będzie miała w Sali Lustrzanej Domu Zdrojowego. Wernisaż odbędzie się 21 maja.

Marta jest uczennicą II klasy Szkoły Podstawowej Nr 10 im. Marii Skłodowskiej-Curie. Jest najmłodszą stypendystką Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci w Warszawie - uczestniczką programu pomocy wybitnie zdolnym.

Wernisaż wystawy malarstwa, rysunku w technikach pasteli i technikach własnych dziewczynki rozpocznie się 21 maja o godz. 17:00.

Marta jest uczestniczką i laureatką wielu międzynarodowych, ogólnopolskich oraz miejskich konkursów plastycznych, m. in.: Międzynarodowego Konkursu Rysunkowego dla Dzieci "Woda. Skąd się bierze woda? Woda jako źródło życia", Ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Wymarzony łaciaty świat", Miejskiego Konkursu Plastycznego "Dziecięce marzenia".

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zobaczcie co oni zmalowali Zobaczcie co oni zmalowali

Rosną przyszli żeglarze Rosną przyszli żeglarze

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!