Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
17 maja 2013

W budynku na Pszczyńskiej ktoś podpalił szmaty

W budynku na Pszczyńskiej ktoś podpalił szmaty
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Dziś w nocy w budynku wielorodzinnym przy ulicy Pszczyńskiej straż pożarna musiała gasić palące się szmaty. 21-latka trafiła do szpitala z objawami podtrucia.

Przed godziną pierwszą w nocy na parterze budynku nieznany sprawca podpalił nagromadzone tam szmaty. Sam pożar nie był groźny, ale doszło do zadymienia budynku. Jedna z mieszkanek skarżyła się na bóle głowy. 21-latka została poddana tlenoterapii i przewieziona do szpitala.

Tego samego dnia strażacy interweniowali również na ulicy Podhalańskiej, gdzie paliła się drewniana altanka znajdująca się przy parkingu. Najprawdopodobniej było to również podpalenie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość17.05.2013 14:28

Manhattan daje przykład, jak warto udzielać pomocy socjalnej. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Gość17.05.2013 12:53

Niezła prowokacja :). "Ktoś podpalił szmaty", brzmi co najmniej dwuznacznie, nie mniej jednak Wasz marketing jest niezły :). Pozdrawiam