Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
20 maja 2013

Mieszkaniec Raciborza groził egzaminatorowi elki

Mieszkaniec Raciborza groził egzaminatorowi elki
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Na terenie jastrzębskiego WORD-u doszło do niecodziennej sytuacji. Mężczyzna stracił panowanie nad sobą kiedy jego dziewczyna nie zdała części praktycznej egzaminu.

Do sytuacji doszło w miniony piątek. Kobieta wyjechała na plac manewrowy, gdzie popełniła błąd, który dyskwalifikował ją z dalszej części egzaminu. Zajściu przyglądał się jej partner, mieszkaniec Raciborza, oburzył się takim wynikiem egzaminu. Jeszcze na placu zaczął krzyczeć i obraźliwie gestykulować w kierunku egzaminatora.

- 33-latek postanowił dać upust swoim emocjom, grożąc mężczyźnie w korytarzu budynku. Takie zachowanie może raciborzanina słono kosztować, gdyż za kierowanie gróźb wobec funkcjonariusza publicznego, może trafić za kratki nawet na trzy lata - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Zołza z Zofówki23.05.2013 17:23

Do Anonima : mam prawko za 4 podejściem i jakoś przez te 8 lat żadnego mandatu czy p-tów! Jednego tylko żałuję ,że nie postawiłam się gościowi ,który latał,, prawie z linijką,, za nami na placu manewrowym .

Anonim22.05.2013 11:46

Ja zdawałem 4 razy bo się czepiali o "szczegóły". Powiedziałem, że urzędnicy w WORD'zie to są debile (inaczej tego nie można ująć, do tej pory nie zdałem, a autko mam w 1 paluszku) 500zł co to jest raz na 1 rok bez prawka mandacik. Ja prowadzę już od 3 lat lekko bez mandatu i nie miałem żadnej stłuczki NIC. Dwóch znajomych zdało za I razem, jeden ma 18pkt a inny 14pkt.

panowie21.05.2013 22:42

Panowie ale jak to jest że ludzie pokroju SWD uczą się jeździc po Jastrzębiu przez 1 rok (kilka sesji) w koncu zdają dostają plastikowy dokument na jazdę samodzielną i nieumieją sie zachować na drodze w Jastrzębiu które znają na pamięć. Dodam w niedziele na wjeździe z Krapkowic na A4 kierowca na SWD koło 35 lat wjechał na pas wyjazdowy. Troche miał ciasno zawrócić w końcu koło samych bramek udało sie - mina kobity inkasenta bezcenna a zarazem dramatyczna.

Gość21.05.2013 19:39

jak widać, edek, ciebie też nerwy niosą. tobie też radzę udać się przynajmniej na badanie do psychiatry

edek20.05.2013 21:53

****** ze wsi i ich ******* dziewczyny ktore jezdzic nie umia

Pszemek20.05.2013 18:19

Egzaminatorzy to owszem, często cwaniaki i starają się udupić na byle czym, byle kasa była, sam zdałem za 3 razem, mimo wszystko jednak, jak ktoś jest na tyle cienki, że nawet placu nie opuści to nie ma co winić egzaminatora.

Gość20.05.2013 18:05

No nie od razu w kaftan, ale do psychiatry powinien się udać:D

Pokaż wszystkie opinie (9)