Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
20 maja 2013

W sobotę strażacy gasili garnek na Kaszubskiej

W sobotę strażacy gasili garnek na Kaszubskiej
fot. internauta

18 maja jastrzębska straż pożarna interweniowała w budynku przy ulicy Kaszubskiej. Strażacy wezwani zostali przez sąsiadów, których zaniepokoił dym na korytarzach.

W sobotę około godziny 22:00 pod wskazany adres przybyły cztery zastępy straży pożarnej. W związku z tym, że w mieszkaniu nikt nie odpowiadał, strażacy wyważyli drzwi. Po wejściu do mieszkania okazało się, że nie przebywał w nim żaden człowiek, a powodem zadymienia był… garnek pozostawiony na gazie. Po jego ugaszeniu strażacy przystąpili do wietrzenia pomieszczenia i całego budynku. Nie było rannych. Straty nie zostały jeszcze oszacowane.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Strażacy wyważyli drzwi do mieszkania Strażacy wyważyli drzwi do mieszkania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Beerek6021.05.2013 13:42

Super akcja. 4 samochody bojowe do jednego garnka. Tak dalej

Gość20.05.2013 18:06

obstawiam ziemniaki