Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
20 maja 2013

W sobotę strażacy gasili garnek na Kaszubskiej

W sobotę strażacy gasili garnek na Kaszubskiej
fot. internauta

18 maja jastrzębska straż pożarna interweniowała w budynku przy ulicy Kaszubskiej. Strażacy wezwani zostali przez sąsiadów, których zaniepokoił dym na korytarzach.

W sobotę około godziny 22:00 pod wskazany adres przybyły cztery zastępy straży pożarnej. W związku z tym, że w mieszkaniu nikt nie odpowiadał, strażacy wyważyli drzwi. Po wejściu do mieszkania okazało się, że nie przebywał w nim żaden człowiek, a powodem zadymienia był… garnek pozostawiony na gazie. Po jego ugaszeniu strażacy przystąpili do wietrzenia pomieszczenia i całego budynku. Nie było rannych. Straty nie zostały jeszcze oszacowane.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W Moszczenicy palił się garaż W Moszczenicy palił się garaż

Pies zaklinował się w bramie Pies zaklinował się w bramie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Beerek6021.05.2013 13:42

Super akcja. 4 samochody bojowe do jednego garnka. Tak dalej

Gość20.05.2013 18:06

obstawiam ziemniaki