Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
21 maja 2013

Mistrzostwa Jastrzębia-Zdroju w siatkówce plażowej

Mistrzostwa Jastrzębia-Zdroju w siatkówce plażowej
fot. MOSiR Jastrzębie-Zdrój

W niedzielę odbyły się otwarte Mistrzostwa Jastrzębia-Zdroju w siatkówce plażowej mężczyzn. Zorganizowane zostały na terenie kąpieliska Zdrój.

W imprezie która odbyła się 19 maja udział wzięło siedemnaście par. Wśród drużyn były m.in. duety z Jastrzębia-Zdroju, Żor, Rybnika, Nysy, Krakowa, a nawet z Lubska. Rozgrywki odbywały się w systemie brazylijskim - drużyna odpadało dopiero kiedy przegrała dwa mecze.

Na najwyższym stopniu podium stanął duet w składzie Grzegorz Pająk (Czechowice Dziedzice) i Sebastian Marczyński (Jastrzębie-Zdrój). Srebro wywalczyli Dawid Bułkowski i Krzysztof Andzejewski z Nysy. Trzecie miejsce zajęli Mateusz Malinowski i Mateusz Pihan z Jastrzębia-Zdroju, a tuż za podium byli Dariusz Zborowski i Adam Banaszak ze Śmieszkowa.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Trener "Jastrzębskiego Węgla" odchodzi Trener "Jastrzębskiego Węgla" odchodzi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!