0°°
22 maja 2013

Jastrzębski biegacz przywiózł znad morza medal

Od 17 do 19 maja w Gdańsku i Gdyni rozgrywana była pierwsza runda Klubowych Mistrzostw Polski w Biegu na Orientację. Jarek Borgiel w sprincie zdobył srebro.

Jastrzębski klub UKS ZSZ-Jedynka w trakcie zawodów reprezentowany był przez dwoje zawodników. Startowali oni w biegu klasycznym i sprincie. Kinga Harasymiuk (K16) zajęła 12. miejsce w biegu klasycznym i 10. w sprincie. Jarosław Borgiel (M16) w biegu klasycznym na metę dotarł jako trzynasty. W sprincie natomiast zabrakło mu dwóch sekund do złota.

Oboje wywalczyli dla swojego klubu 21 punktów do rankingu Klubowych Mistrzostw Polski.