Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°
23 maja 2013

Strażacy i policjanci czytali dzieciom bajki

Strażacy i policjanci czytali dzieciom bajki
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

We wtorek 22 maja w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej odbyła się akcja w ramach kampanii "Cała Polska czyta dzieciom". Policjanci i strażacy czytali dzieciom bajki, a także opowiadali o swojej pracy.

Do budynku OSP w Szerokiej przybyli przedszkolaki oraz czwartoklasiści. Wysłuchali m.in. bajki Hansa Christiana Andersena "Księżniczka na ziarnku grochu". Dzieci zadawały również pytania na temat pracy w policji i straży pożarnej. Część z nich już teraz zdeklarowała chęć wstąpienia do służby.

Polub i udostępnij
Czytaj też

64-latek zaginął lub ukrywa się 64-latek zaginął lub ukrywa się

Zasnął za kierownicą i doprowadził do zderzenia Zasnął za kierownicą i doprowadził do zderzenia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
słowik24.05.2013 9:05

Zgadza się, ale trzeba dodać że inne telewizje też ludzi usypiają zieloną wyspą.Ja informacji szukam na internecie a telewizję oglądam jak jest sport

hehehehe23.05.2013 12:20

Bajki to najlepsze w Gazecie Wyborczej i w TVN - Tusk oPOwiada