Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
23 maja 2013

W Sejmie otwarto wystawę zdjęć Jastrzębia w 3D

  • W Sejmie otwarto wystawę zdjęć Jastrzębia w 3D
  • W Sejmie otwarto wystawę zdjęć Jastrzębia w 3D
  • W Sejmie otwarto wystawę zdjęć Jastrzębia w 3D
  • W Sejmie otwarto wystawę zdjęć Jastrzębia w 3D
Więcej zdjęć:
fot. Rafał Hetman / JastrzebieOnline.pl

W środę w Sejmie została otwarta wystawa z okazji 50-lecia nadania praw miejskich Jastrzębiu-Zdroju. Na wernisażu pojawił się m.in. prezydent miasta Marian Janecki oraz grupa mieszkańców.

Do oglądania zdjęć, które można do końca tygodnia oglądać w Sejmie, potrzebne są specjalne okulary, ponieważ wszystkie fotografie zostały wykonane w technice trójwymiarowej.

Wystawę otworzył wicemarszałek Sejmu Cezary Grabarczyk, który bardzo chwalił pomysł wystawy i zwrócił uwagę na dużą grupę jastrzębian, która w związku z wystawą przyjechała do Warszawy. - To że jesteście tu tak licznie, to dowód na to, że jesteście dumni ze swojego miasta, ze swojej małej ojczyzny - powiedział wicemarszałek.

Na wernisażu obecni byli również jastrzębscy posłowie Grzegorz Matusiak z PiS i Krzysztof Gadowski z PO, a także inni przedstawiciele władz miasta. 

Ekspozycja była okazją do promocji miasta. Oglądający mogli zabrać ze sobą foldery z informacjami o Jastrzębiu, okulary 3D z herbem miasta i smycze z jego nazwą.

Wcześniej wystawę można było oglądać na korytarzu w Miejskim Ośrodku Kultury. Na pomysł wystawy wpadł poseł Gadowski, który zwrócił się do prezydenta Janeckiego o pomoc w zorganizowaniu ekspozycji w gmachu Sejmu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zobaczcie co oni zmalowali Zobaczcie co oni zmalowali

Dzięki posłowi Matusiakowi powstaje sala koncertowa? Dzięki posłowi Matusiakowi powstaje sala koncertowa?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (24)
Bielawski31.05.2013 19:14

Zdjęcia mają na pewno swojego autora. Szkoda, że we wszystkich doniesieniach o wystawie, nikt nawet słowem o nim nie wspomniał. Tylko wymieniane są osoby ze świecznika... Takie życie... :(

jhak26.05.2013 10:16

Ekstra wystawa

x26.05.2013 0:08

jeśli Jastrzębie mu stworzy lepsze warunki i będzie mu się bardziej opłacało tu zainwestować to każdy.

Gość25.05.2013 10:00

To wiocha ze swoim "sołtysem" przyjechała do stolicy i pana posła i wypadało się trochę dopasować do folkloru z Jastrzymbio i okolicy

????24.05.2013 23:48

jakie będą efekty tej promocji? Dostaniemy nowego orlika czy może baby w urzędzie miejskim se pazury pomalują lepszym lakierem?

Gość24.05.2013 11:50

kto był to wie jaką wiochę odwalił pan KG żenła panie pośle i jeszcze sobie przypisał pomysł co za tupet brawo znamy pana nie od dziś tylko wiochę rób se pan w mieście a nie w stolycy bo opinia idzie na wyżyny

Mieszkaniec24.05.2013 9:09

O rany! Nie tylko prezydent ale i grupa mieszkańców ? NIE BY WA ŁE ! Jestem zaszokowany.

Pokaż wszystkie opinie (24)